Szanowni klienci. W związku ze zmianami w przepisach Vat wprowadzającymi zakaz wystawiania faktur do paragonów bez NIP, aby do zaliczki otrzymać fakturę na firmę należy podczas dokonywania rezerwacji zgłosić potrzebę otrzymania faktury oraz podać dane do faktury.
Best Western Portos - video

Spokojna praca - Hotel Office

Oferta nieaktualna
Spokojna praca - Hotel Office

Wydajna i bezpieczna praca zdalna w Warszawie!

Skorzystaj z naszej oferty Hotel Office i pracuj w komfortowych warunkach w jednym z naszych w pełni wyposażonych pokoi w hotelu przestrzegającym procedur sanitarnych.

! Mamy wszystko, czego potrzebujesz ! 
  • pokój do pracy (biurko, stół, wygodny fotel oraz łóżko, Internet wifi, światło dzienne, woda mineralna, zestaw do parzenia kawy i herbaty, łazienka ze środkami do dezynfekcji rąk)

  • możliwość zamówienia śniadania i lunchu prosto z kuchni do pokoju pracy

  • możliwość wynajmu sali konferencyjnej na kameralne spotkanie

  • drukarkę oraz skaner dostępne w recepcji

  • bezpłatny parking.

Przy wynajmie na 5 dni z góry oferujemy 15% rabatu, a jeśli spodoba Ci się u nas tak bardzo, że będziesz chciał zostać na noc, nocleg otrzymasz taniej o 30% (w stosunku do ceny dnia).

! Bezpieczny hotel ! 
  • Na co dzień przestrzegamy rygorystycznych wytycznych IGHP oraz standardów Best Western „We Care Clean”.Uzyskaliśmy również „Certyfikat obiektu bezpiecznego higienicznie” od POT.

    Jesteśmy zdrowi (codziennie mierzymy temperaturę pracowników), a nasz hotel jest bezpieczny zgodnie z rekomendacjami Głównego Inspektoratu Sanitarnego (regularna dezynfekcja przestrzeni wspólnej, bezkontaktowe dostawy żywności i szkolenia pracowników).

Skorzystaj
z oferty!

Skontaktuj się z Moniką Tolak:

Telefon:

  • Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i zarezerwujemy pokój.

E-mail:

UWAGA: Oferta ważna do końca grudnia 2020 r. lub do wyczerpania puli pokoi w hotelu.

Panorama
Panorama
Panorama
Zamknij
Hotel Warszawa