Powrót

36. PZU MARATON WARSZAWSKI

16
09/14

Już 28 września odbędzie się 36. PZU Maraton Warszawski, który jak co roku zgromadzi liczną rzeszę biegaczy oraz spragnionych sportowych emocji kibiców. Jeżeli szukasz ciekawego sposobu na spędzenie wolnego czasu, to musisz tam być – imprezę zaczynamy w ostatnią niedzielę września o godzinie 9:00!

36. Pzu Maraton Warszawski odbędzie się na Stadionie Narodowym i na pewno przysporzy wielu wrażeń oraz zachęci do aktywnego spędzania wolnego czasu. Towarzyszyć mu będą liczne atrakcje dla każdej grupy wiekowej m.in. konkursy sportowe dla dzieci i młodzieży i zabawy przy muzyce. Udział w wydarzeniu to propozycja dla każdego, kto chciałby spędzić kilka godzin w naprawdę miłej, przyjaznej i rodzinnej atmosferze podczas oglądania zmagań biegaczy. Kibicowanie swoim faworytom dostarczy dodatkowo wielu emocji, dzięki czemu pobyt w Warszawie będzie na pewno niezapomnianym przeżyciem. Przedsmak emocji, które będą towarzyszyły uczestnikom podczas imprezy będzie można poznać już dzień wcześniej – w sobotę 27 września, kiedy odbędą się m.in.:

  • Targi Sport&Fitness
  • Wielobój sportowy - zajęcia dla dzieci i rodziców na promenadzie zewnętrznej Stadionu Narodowego
  • Maraton Hand-bike
  • Seminaria biegowe
  • Dekoracja zwycięzców Maratonu Hand-bike i konkursu Mistrz Kibicowania
  • Mecz koszykówki na wózkach
  • Mecz rugby na wózkach
  • Dekoracje zwycięzców Pucharu Maratonu Warszawskiego 2014
  • Biegi dla dzieci - Mali Bohaterowie Narodowego

Udział w wydarzeniu polecamy nie tylko chcącym dopingować swoich faworytów, ale także wszystkim pragnącym spróbować swoich sił i sprawdzić własną wytrzymałość oraz formę podczas biegu ulicami Warszawy. Życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia, a kibiców zachęcamy do gromkiego dopingu zawodników. Weekend w Warszawie Szukającym korzystnego cenowo oraz komfortowego noclegu na czas wydarzenia polecamy ofertę BEST WESTERN Hotel Portos zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 3). Hotel oferuje szeroki wybór opcji wypoczynku, zapewnia wyżywienie oraz spełni oczekiwania gości biznesowych, którzy mogą tutaj skorzystać z rezerwacji sali konferencyjnej. Dokładną ofertę hotelu można sprawdzić na stronie www.bwportos.pl. pokoje24 Dogodna lokalizacja obiektu, który znajduje blisko miejsca wydarzenia oraz umożliwia łatwy dostęp do m.in. lotniska, Dworca Centralnego oraz licznych atrakcji miasta sprawia, że pobyt w Warszawie wykorzystamy na zwiedzanie i korzystanie z dostępnych atrakcji, a nie na ciągłe dojazdy do interesujących nas obszarów miasta. Dojazd do Stadionu Narodowego z BEST WESTERN Hotel Portos Do Stadionu Narodowego dotrzemy z hotelu w zaledwie 11 minut (dystans do pokonania 7,7 km) korzystając z najkrótszej trasy Czerniakowskiej. Dla niezmotoryzowanych sporym ułatwieniem jest oddalony od obiektu o 220 m przystanek komunikacji miejskiej, skąd komfortowo można dojechać w każde miejsce Warszawy. Zachęcamy do udziału w Maratonie oraz zwiedzania miasta, które oferuje tysiące atrakcji i zachwyca urokiem. Wyjątkowe połączenie różnorodnych zabytków oraz nowoczesnych rozrywek pozwoli miło spędzić czas każdemu odwiedzającemu Warszawę. Szczegóły dotyczące Maratonu znajdziemy tutaj:  http://pzumaratonwarszawski.com/