Powrót

DAKAR NA NARODOWYM - VERVA STREET RACING

10
09/14

Miłośników wyjątkowych wrażeń zapraszamy na motoryzacyjne show sezonu - Dakar Na Narodowym - Verva Street Racing, które już 20 września 2014 roku zawita na warszawskim Stadionie Narodowym (Al. Księcia Poniatowskiego 1) – bilety już od 49 zł!

Sportowe emocje podczas oglądania niezwykłych wyścigów samochodowych, ogłuszający ryk silników oraz niebywała możliwość uczestniczenia w wyjątkowej muzycznej uczcie, jaką jest występ Jamiroquai to nie wszystkie atrakcje imprezy. Na uczestników wydarzenia czeka szereg dodatkowych i różnorodnych wrażeń, które zapewnią niezapomniane emocje dla każdej grupy wiekowej. Impreza rozpocznie się od Pit Party prezentującego ponad 300 samochodów i motocykli oraz dającego możliwość spotkania z kierowcami rajdowymi – ilość wejściówek ograniczona, dlatego warto już dziś postarać się o bilet i być jedną z 15 tysięcy osób mogących uczestniczyć w tym wydarzeniu. Kolejnym punktem wieczoru będzie Pre Show, które da nam możliwość uczestniczenia w wyjątkowych pokazach. W programie m.in.:

 • Jazda precyzyjna z udziałem brytyjskiego kaskadera – Paula Swifta
 • Pościg samochodów policyjnych – Ford Crown Victoria vs. Chevrolet Tahoe
 • Parda samochodów historycznych Forda, Dodge, i Chevy
 • Rywalizacja super-sportowych kosiarek
 • Pokaz akrobacji BMX

Powyższe atrakcje będą tylko wstępem do prawdziwej gwiazdy wieczoru, czyli VERVA Street Racing. W tym roku cała impreza będzie poświęcona Rajdowi Dakar i zobaczymy rywalizację najlepszych kierowców rajdowych w sześciu kategoriach:

 • Samochody rajdowe w specyfikacji dakarowej
 • Samochody rajdowe WRC
 • Motocykle rajdowe
 • Quady
 • Ciężarówki
 • Buggy

Całą imprezę uświetnią występy gwiazdy muzyki funk - Jamiroquai. Więcej informacji o wydarzeniu na stronie http://vervastreetracing.pl/ Noclegi w Warszawie Wszystkich uczestników imprezy zapraszamy do pozostania w Warszawie na dłużej i rezerwacji noclegu w BEST WESTERN Hotel Portos oraz dokładnego poznania miasta i wszystkich jego atrakcji. Hotel zapewni nam wygodny i korzystny cenowo wypoczynek oraz pozwoli szybko dotrzeć do miejsca imprezy. Już dziś sprawdź ofertę hotelu na stronie www.bwportos.pl i skorzystaj z okazji pobytu w Warszawie, który będzie niezapomnianym przeżyciem dla Ciebie i Twoich bliskich. pokoje8   Dojazd z hotelu do Stadionu Narodowego Dogodna lokalizacja obiektu na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 3) sprawia, że do Stadionu Narodowego dotrzemy samochodem w zaledwie 11 minut (dystans do pokonania 7,7 km) wybierając najkrótszą trasę Czerniakowską. Aby dostać się do miejsca wydarzenia wystarczy poruszać się ulicami Jana III Sobieskiego, Aleją Wincentego Witosa/DK2, ulicą Czerniakowską, wzdłuż Solca i Wioślarskiej prosto na zjazd na Al. Jerozolimskie/Al. Poniatowskiego/Praga Południe, następnie przez most Poniatowskiego i Alejami Poniatowskiego dotrzemy do ronda Jerzego Waszyngtona. Na trzecim zjeździe należy skręcić w prawo i ponownie Aleją Poniatowskiego dojedziemy do Stadionu Narodowego. Dla niezmotoryzowanych doskonałym wyborem jest skorzystanie z komunikacji miejskiej – przystanek znajduje się 220 m od hotelu. Udział w Verva Street Racing to jedyna i niepowtarzalna okazja do zobaczenia na żywo zmagań najlepszych polskich i zagranicznych kierowców rajdowych, którzy dadzą z siebie wszystko i zachwycą nas niezapomnianym show!