Powrót

8 Festiwal Grand OFF Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata

24
11/14

Wszystkich miłośników kina niezależnego mamy zaszczyt zaprosić na najważniejszą imprezę promującą ten rodzaj sztuki filmowej - 8 Festiwal Grand OFF Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata. Festiwal odbędzie się w dniach 1 – 7 grudnia 2014 roku w warszawskim kinie Atlantic (ul. Chmielna 33).

8 Festiwal Grand OFF Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata to jedna z najbardziej prestiżowych imprez światowych oraz jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, na którym spotkamy się z niezależnym kinem w najlepszym wydaniu. Liczne gwiazdy, najciekawsze produkcje oraz wyjątkowe emocje uświetnią całe wydarzenie i sprawią, że każdy uczestnik z niecierpliwością oczekiwał będzie na kolejną edycję imprezy. Podczas festiwalu poznamy zwycięzców w 10 kategoriach konkursowych: fabuła, reżyseria, scenariusz, zdjęcia, montaż, aktor, aktorka, dokument, animacja oraz scenografia i kostiumy. W czasie poprzednich edycji wydarzenia wielokrotnie nagradzano naszych rodzimych twórców – nagrody otrzymali m.in.: Krzysztof Zanussi, Cezary Harasimowicz oraz Alan Starski. Udział w tym wyjątkowym wydarzeniu będzie prawdziwą ucztą dla wszystkich koneserów kina bardziej ambitnego, które prezentuje głębsze i skłaniające do myślenia problemy. Moc wrażeń gwarantowana, dlatego już dziś zapraszamy do udziału i uświetnienia swoją obecnością zbliżających się pokazów filmowych. Zakwaterowanie w Warszawie Wszystkich uczestników tego wydarzenia zachęcamy do dłuższego pozostania w Warszawie oraz skorzystania z licznych atrakcji, które oferuje miasto. Zainteresowanym dłuższym pobytem polecamy wyjątkowo korzystną cenowo ofertę BEST WESTERN Hotel Portos, który znajduje się na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 3). pokoje9 Obiekt oferuje nocleg w pokojach o różnorodnym standardzie, smaczne wyżywienie oraz liczne usługi dodatkowe m.in. darmowy dostęp do Internetu w każdym pokoju. Rezerwacji noclegów w BEST WESTERN Hotel Portos dokonać możemy na stronie internetowej hotelu www.bwportos.pl. Dojazd do Kina Atlantic Doskonała lokalizacja hotelu gwarantuje wszystkim gościom szybki dostęp do większości atrakcji Warszawy oraz łatwy dojazd do miejsca organizacji 8 Festiwalu Grand OFF Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata. Do Kina Atlantic dotrzemy z BEST WESTERN Hotel Portos w kilka minut korzystając z trzech możliwości dojazdu:

  • Trasą Jana III Sobieskiego i Marszałkowską – dystans do pokonania – 6, 6 km; czas przejazdu około 12 minut
  • Trasą Jana III Sobieskiego – dystans do pokonania – 6, 4 km; czas przejazdu około 12 minut
  • Trasą Czerniakowską – dystans do pokonania – 8, 4 km; czas przejazdu około 15 minut

Tuż obok hotelu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, który ułatwi poruszanie się po Warszawie wszystkim gościom niezmotoryzowanym.