Powrót

Akademia Duckie Deck ponownie w Warszawie

25
08/17

Jedna z najpopularniejszych atrakcji dla całej rodziny, Akademia Duckie Deck już 2 i 3 września zagości w Centrum Nauki Kopernik.

Akademia Duckie Deck to prawdziwy fenomen, który od pierwszej edycji przyciąga niezliczone rzesze najmłodszych pasjonatów nowych technologii. Tym razem na wszystkich chętnych czekają dwa dni pełne twórczej zabawy i inspirujących technologii. 5 kreatywnych warsztatów, kilkadziesiąt gier i interaktywnych zabaw oraz 782 metry kwadratowe przestrzeni do swobodnego odkrywania i doświadczeń.

Wydarzenie będzie podzielone na cześć otwartą oraz część warsztatową. Strefa otwarta wypełniona będzie interaktywnymi stanowiskami i obiektami do twórczej zabawy i nauki. Strefę malucha wypełnią z kolei klocki, kolejki oraz kraina kredek. To tam najmłodsi wraz z rodzicami będą mogli spędzić świetnie czas. Atrakcje będą dostępne przez cały dzień.Strefa druga to oparte na autorskich scenariuszach warsztaty tematyczne skierowane do dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Udział w tej części wymaga wcześniejszej rejestracji. Dzieciaki będą mogły dowiedzieć się między innymi jak powstaje dźwięk, wydrukować rysunek na drukarce 3D i wykonać własną animowaną opowieść. Na nieco starszych czekają m.in. warsztaty z kreatywnego programowania.

Więcej informacji oraz zapisy na warsztaty znajdziecie pod tym linkiem.

Akademia Duckie Deck zaprasza 2 i 3 września między 11:00 a 17:00 do Centrum Nauki Kopernik.