Powrót

Alfabet ofert BEST WESTERN Hotel Portos: Hot deal!

31
03/16

Wybierasz się do Warszawy? Sprawdź jak łatwo możesz zaoszczędzić na noclegu! Ruszamy z naszym mini-przewodnikiem po ofertach dostępnych na stronie internetowej BEST WESTERN Hotel Portos***.

Zanim jednak opiszemy pierwszą z ofert, zaczniemy od wyjaśnienia terminu oferty standardowej.

Oferta standardowa (zaznaczona powyżej), to stawka, która nie jest obłożona restrykcjami dotyczącymi długości pobytu, czy koniecznością przedpłaty. Internetową rezerwację w cenie standardowej możecie anulować nawet w dniu przyjazdu.

Obok oferty standardowej, w naszym systemie rezerwacji znajdziecie szereg ofert specjalnych. Różnią się one nie tylko ceną, zawartymi bonusami, ale i restrykcjami dotyczącymi płatności i anulacji.

Zaczynamy od oferty "Hot Deal", która jest jedną z chętniej wybieranych. Jej główną zaletą jest świetna cena, która zawsze jest niższa o 20% od wspomnianej wcześniej ceny standardowej. Dostępna jest wyłącznie na naszej stronie, do 3 dni przed przyjazdem. "Hot Deal" wymaga płatności z góry. Oferta nie zawiera śniadania.

Pokoje Warszawa

Rezerwację w opcji "Hot Deal" sugerujemy wszystkim, którzy są pewni tego, że pojawią się w Warszawie. W przypadku anulacji lub zmian rezerwacji, wpłacona kwota nie zostanie zwrócona.

Mimo niestandardowych warunków płatności i anulacji, wabikiem oferty pozostaje świetna cena.