Powrót

BEAUTY FORUM NAIL&SPA 2014

14
09/14

Wszystkich związanych z branżą kosmetyczną zapraszamy na 5 już edycję targów Beauty Forum Nail&Spa 2014, która odbędzie się w dniach 27-28 września 2014 roku w warszawskim Centrum Targowo – Kongresowym MT Polska – bilety w cenie 9 – 36 zł.

Oferta targów skierowana jest do szerokiego grona odbiorców związanych z branżą kosmetyczną, podczas wydarzenia wiodące na rynku firmy zaprezentują swoje usługi, produkty i najnowsze trendy w branży. Wybierając się na imprezę warto także odwiedzić odbywające się w sąsiadującej hali targi HAIR FORUM Po­land 2014 – jeden bilet wstępu uprawnia do wejścia na obydwa wydarzenia. W programie Beauty Forum Nail&Spa 2014 liczne atrakcje m.in.:

  • Seminaria i wykłady
  • Mistrzostwa Polski w Makijażu Permanentnym
  • Mistrzostwa FacePainting Trophy
  • Mistrzostwa Manikiuru Hybrydowego Black & White
  • Mistrzostwa Przedłużania Rzęs
  • Konkurs - wSPAniałe miejsce na mapie urody

Poprzednia edycja wydarzenia zgromadzała ok. 450 przedstawicieli znanych marek oraz 10 000 zwiedzających, a jak przewidują organizatorzy w tym roku liczba ta może być znacznie większa. Noclegi w Warszawie Biorącym udział w wydarzeniu polecamy skorzystanie z oferty noclegowej BEST WESTERN Hotel Portos – rezerwacja na stronie www.bwportos.pl, gdzie komfortowo można spędzić noc i skorzystać z atrakcyjnych cen. Dogodna lokalizacja hotelu sprawia, że szybko dotrzemy do miejsca wydarzenia i przy okazji zwiedzimy kilka atrakcji miasta m.in. Łazienki Królewskie czy Stadion Narodowy. pokoje9 Dojazd z hotelu do Centrum Targowo - Kongresowego MT Polska Hotel zlokalizowany jest na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 3) skąd do Centrum Targowo – Kongresowego MT Polska dotrzemy samochodem w ok. 11 minut wybierając trasę DK2 – dojazd ulicą Jana III Sobieskiego, którą musimy dotrzeć do Alei Wincentego Witosa– trasa DK2. Dalej z DK2 skręcamy lekko w lewo i wjeżdżamy na Trasę Siekierkowską – DW724, następnie skręcamy w ulicę Marsa oraz Rekrucką. Reszta trasy wiedzie drogą o ograniczonym dostępie prowadzącą do Centrum Targowo - Kongresowego MT Polska. Na miejsce dotrzemy także komunikacją miejską z przystanku oddalonego od hotelu o 220 m. Udział w Beauty Forum Nail&Spa 2014 to doskonała okazja do zapoznania się z nowościami oraz zyskania ciekawych kontaktów biznesowych związanych np. z rozwojem własnego salonu kosmetycznego. Dla zainteresowanych zorganizowaniem spotkania w interesach, konferencji lub szkolenia BEST WESTERN Hotel Portos przygotował doskonale wyposażone sale konferencyjne oraz warsztatowe gwarantujące maksymalny komfort podczas pracy.