Powrót

Bierzemy udział w HoReCup 2015!

26
10/15

W terminie 5-8 listopada odbędzie się w Warszawie pierwszy Turniej Hotelarzy i Gastronomów w tenisie stołowym! Nie może nas tam zabraknąć!

Tenis stołowy większości z nas kojarzy się zapewne z czasami młodości. Z kolonijnymi wyjazdami do ośrodków, w których stół do tenisa stołowego, był miejscem świętym. Miejscem w którym rywalizacja zawsze była zacięta i nikt nigdy nie odpuszczał. Charakterystyczny dźwięk odbijającej się piłeczki rozchodził się echem w każdej wolnej chwili. W wydaniu profesjonalnym, tenis stołowy to oczywiście zupełnie inna dyscyplina. Niezwykle widowiskowa, a przy tym wymagająca nie lada skupienia, zwinności i świetnego refleksu.

Będą mogli się o tym przekonać hotelarze i gastronomowie, którzy w terminie 6-8.XI.2015 r. pojawią się w warszawskim Sound Garden Hotel Airport. To właśnie tam zorganizowany zostanie wyjątkowy event integracyjny, którego głównym punktem programu będzie turniej tenisa stołowego.


         Szef Kuchni Mariusz Banaśkiewicz przygotowuje się do zawodów

Nasz BEST WESTERN Hotel Portos wystawia dwie mocne pary na ten wyjątkowy turniej. Pierwszą parę tworzy zgrany duet Restauracji 4 Zmysły. Szef Kuchni Mariusz Banaśkiewicz i Jego zastępca Patryk Dębski. Drugi skład to reprezentanci sprzedaży, czyli Kierownik Działu Sprzedaży Kamil Dębski i Specjalista ds. Sprzedaży Anna Jazłowiecka.
Obu naszym reprezentacjom życzymy sukcesu i samych zwycięstw w drabince rozgrywkowej :)! Jesteśmy z Wami! 

Możecie być pewni, że po turnieju na naszym blogu ukaże się szczegółowa relacja.

Info:
Co: HoReCup 2015
Gdzie: Sound Garden Hotel Airport
Kiedy: 6-8.XI.2015
Więcej informacji: strona wydarzenia