Powrót

BIG DATA SUMMIT 2014 w Warszawie

15
11/14

Konferencja BIG DATA SUMMIT 2014 odbędzie się w dniu 26 listopada 2014 roku w warszawskim Millenium Plaza Golden Floor (Al. Jerozolimskie 123A Piętro XV sala 3). Udział w konferencji jest bezpłatny; obowiązuje wcześniejsze wypełnienie formularza rejestracyjnego.

BIG DATA SUMMIT 2014 to jedyne tego typu wydarzenie skierowane do przedsiębiorców chcących zyskać wartościową oraz kompleksową wiedzę z zakresu zarządzania, wykorzystywania i ochrony danych w firmie. Podczas wydarzenia eksperci odpowiedzą na pytania dotyczące sprawnego przechowywania coraz większej ilości danych, wykorzystania ich potencjału, archiwizacji, przetwarzania oraz analizy i ochrony danych, a także poruszą inne aspekty związane z wykorzystaniem potencjału zebranych w firmie informacji. W programie BIG DATA SUMMIT 2014 odpowiedzi na zagadnienia dotyczące m.in.:

  • Zarządzania danymi w chmurze
  • Skutecznego controllingu procesów
  • Nowości i najnowszych trendów w rozwoju narzędzi Big Data
  • Nowych możliwości analizy danych o klientach
  • Wdrażania i integracji danych
  • Nowości i trendów w Business Intelligence

To tylko nieliczne z poruszanych podczas konferencji tematów, które powinny zainteresować każdego przedsiębiorcę, zwłaszcza w czasie, kiedy lawinowy wzrost ilości przetwarzanych oraz składowanych informacji o klientach staje się coraz większym problemem. Sprawne przechowywanie oraz ochrona zasobów jest tutaj kluczową kwestią, która powinna być ważnym elementem strategii każdej firmy. Warto już dziś zgłosić swój udział i skorzystać z niebywałej okazji poszerzenia własnej wiedzy i tym samym usprawnienia działalności przedsiębiorstwa – ilość miejsc ograniczona! Dłuższy pobyt w Warszawie Przyjazd do Warszawy jest wyjątkową okazją nie tylko do rozwoju własnego przedsiębiorstwa, ale także sprzyja relaksowi, kontaktom z kulturą i sztuką oraz odpoczynkowi wśród wyjątkowych zabytków. Wszystkich uczestników BIG DATA SUMMIT 2014 zachęcamy do dłuższego pobytu w mieście i skorzystania z niezwykle atrakcyjnej oferty noclegowej BEST WESTERN Hotel Portos, który zapewnia przystępne ceny, liczne usługi dla turystów biznesowych, smaczne wyżywienie, komfortowy wypoczynek oraz wyjątkowo łatwy dojazd do wszystkich zakątków miasta. pokoje24 Lokalizacja hotelu na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 3) pozwala w kilka lub kilkanaście minut dotrzeć do największych atrakcji stolicy; w otoczeniu hotelu znajdują się Dworzec Centralny i lotnisko oraz ciekawe zabytki m.in.: Łazienki Królewskie, Ujazdów i Wilanów. Z miejsca naszego wypoczynku komfortowo dotrzemy także do Stadionu Narodowego, Zamku Królewskiego oraz przepięknej Starówki. Rezerwacja noclegów i szczegółowa oferta BEST WESTERN Hotel Portos na stronie  www.bwportos.pl. Lokalizacja Millenium Plaza Golden Floor Millenium Plaza Golden Floor oddalone jest od hotelu o zaledwie 7, 1 km, co pozwala dotrzeć na miejsce samochodem w około 12 minut. Niezmotoryzowani mogą dotrzeć do miejsca wydarzenia komunikacją miejską z przystanku zlokalizowanego obok hotelu.