Powrót

BMW JAZZ CLUB „December Avenue” - Tomasz Stańko

20
11/14

Mamy zaszczyt zaprosić na wyjątkowy jazzowy wieczór, podczas którego wystąpi niekwestionowany Mistrz gatunku – Tomasz Stańko. Koncert odbędzie się już 5 grudnia 2014 roku o godzinie 20:00 na scenie Teatru Wielkiego w Warszawie (plac Teatralny 1). Bilety na koncert dostępne są na stronie  www.eventim.pl  oraz w punktach sprzedaży współpracujących z Eventim.

Wydarzenie będzie częścią imprezy BMW JAZZ CLUB odbywającej się już po raz dziewiąty. Gwiazda wystąpi z repertuarem specjalnym, który został przygotowany na tą wyjątkową okazję - „December Avenue”. Tomasz Stańko to nie tylko legenda polskiego jazzu doskonale rozpoznawalna w kraju i na świecie, ale także wyjątkowa osobowość sceniczna. Oryginalność muzyka połączona z wyjątkową charyzmą i ogromnym talentem sprawiły, że jest on określany, jako żywa legenda polskiego jazzu. W trakcie koncertu muzyk wystąpi m.in. z Anną Marią Jopek oraz zespołem Kroke, który stara się łączyć nowoczesne brzmienia z etnicznymi inspiracjami. Absolutną premierą wydarzenia będzie utwór  „December Avenue” skomponowany specjalnie na tę okazję; na scenie usłyszymy także znakomitych muzyków, którzy zostali zaproszeni przez Tomasza Stańko do tego projektu. Podczas koncertu wystąpią:

  • Gitarzysta Nelson Veras
  • Perkusiści - Zohar Fresco i Stefan Pasborg.
  • Dominik Wania – fortepian
  • Sławomir Kurkiewicz - kontrabas
  • Sławek Berny - instrumenty perkusyjne

Udział w tym niezwykłym wydarzeniu muzycznym będzie wyjątkową okazją do poznania nieco innej odsłony muzyki Tomasza Stańko. Jak zapowiedział sam Mistrz, słuchacze mogą liczyć na pełną ekspresji, pozytywnych wibracji oraz życia mieszankę stylów m.in. południowoamerykańskich rytmów oraz muzyki funk i etno. Moc wyjątkowych wrażeń gwarantowana, a możliwość wysłuchania absolutnej premiery wieczoru dodatkowo spotęguje emocje i sprawi, że zgromadzona na widowni publiczność wyruszy w pełną magicznych dźwięków podróż po świecie doskonałej muzyki. Nocleg w Warszawie Aby móc w pełni uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu muzycznym i skorzystać także z innych możliwości spędzania czasu w Warszawie warto zdecydować się na dłuższy pobyt i zapoznać się z ogromnym potencjałem turystycznym oraz kulturalnym miasta. Wszystkim szukającym komfortowych i korzystnych cenowo noclegów w Warszawie polecamy rezerwację pokoju w BEST WESTERN Hotel Portos, który znajduje się na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 3) i oprócz wyjątkowo przyjemnej atmosfery wypoczynku gwarantuje także znaczne ułatwienia związane ze swoją lokalizacją. Niedaleko BEST WESTERN Hotel Portos znajduje się Dworzec Centralny, lotnisko oraz liczne zabytki i ciekawe miejsca Warszawy, dzięki czemu każdy może zaoszczędzić cenny czas i cieszyć się wypoczynkiem bez konieczności długich, kosztownych oraz bardzo męczących dojazdów. pokoje9 Rezerwacji noclegu w hotelu można dokonać na stronie internetowej www.bwportos.pl. Lokalizacja Teatru Wielkiego Teatr Wielki oddalony jest od hotelu o zaledwie 9,8 km, dzięki czemu na miejsce dotrzemy w około 15 minut wybierając najkrótszą trasę, prowadzącą ulicami: Jana III Sobieskiego, Czerniakowską, Wisłostradą, Senatorską i Wierzbową, którą dotrzemy wprost na plac Teatralny. Jeżeli nie chcemy korzystać z samochodu możemy dotrzeć na miejsce komunikacją miejską – przystanek znajduje się o kilka kroków od BEST WESTERN Hotel Portos.