Powrót

#HMDworzec już od 9 czerwca w Warszawie!

31
05/17

Nowy cykl koncertów topowych polskich artystów w niezwykłej kolejowej scenerii zabierze Was w bezpłatną podróż po najróżniejszych gatunkach muzycznych! Sprawdź kto i kiedy zagra w Warszawie.

Po ubiegłorocznym sukcesie serii koncertowej „H&M Królestwo”, szwedzka marka odzieżowa H&M powraca do pomysłu, ale prezentuje go w zupełnie nowej odsłonie. W tym roku, w każdy weekend od 9 do 24 czerwca zaprasza fanów muzyki na teren warszawskiego Dworca Głównego przy ulicy Towarowej 3. Wśród gwiazd na scenie pojawią się m.in. zespoły Xxanaxx, The Dumplings, Monika Brodka oraz Fisz i Emade. Wszystkie koncerty będą się rozpoczynać o 19:00.

Towarowa 3 to również siedziba niezwykle popularnego Nocnego Marketu, miejsca, które co tydzień gromadzi fanów jedzenia pod chmurką. Z pewnością #HMDworzec ze swoją ofertą kulturalną i Nocny Market z ofertą kulinarną będą się doskonale uzupełniać.

Rozpiska koncertowa:

9 czerwca – Pezet, Eldo
10 czerwca – FLIRTINI, xxanaxx

16 czerwca – Ten Typ Mes, Duit
17 czerwca – Taco Hemingway, Quebonafide

23 czerwca – Fisz Emade, The Dumplings
24 czerwca – Brodka, Julia Wienia Wieniawa-Narkiewicz

Jak dotrzeć na teren Dworca Głównego z Best Western Hotel Portos? Wystarczy wsiąść w autobus linii 501 z przystanku „Mangalia 02”, następnie wysiąść na przystanku „Dw. Centralny 02” i przesiąść się w tramwaj linii 24. Wysiadamy na przystanku „Pl. Zawiszy 14”. Po lewej stronie ulicy zobaczymy charakterystyczny budynek Dworca Głównego, który jest siedzibą Stacji Muzeum.