Powrót

II Ogólnopolska Konferencja Prawa Pracy w Warszawie

17
11/14

Już w dniach 1 - 2 grudnia 2014 roku w Hotelu Mercure Warszawa Centrum odbędzie się w Warszawie II Ogólnopolska Konferencja Prawa Pracy. Wydarzenie adresowane jest do wszystkich związanych z mniejszym i większym biznesem, specjalistów do spraw kadr i płac, księgowych, przedstawicieli działów prawnych, kierowników HR oraz reszty osób bezpośrednio i pośrednio związanych z tematyką konferencji.

II Ogólnopolska Konferencja Prawa Pracy zapewni fachowe wsparcie dotyczące wyjaśnienia zagadnień związanych z  najnowszymi zmianami w przepisach z zakresu prawa pracy. Podczas wydarzenia wszyscy uczestnicy mogą liczyć na udział w wartościowych i pełnych merytorycznej wiedzy prelekcjach, wykładach oraz warsztatach. W programie m.in.:

  • Omówienie aspektów prawnych dotyczących prawa pracy
  • Wskazówki dotyczące zarządzania czasem pracy po wprowadzonych zmianach
  • Zasady rozwiązywania umów o pracę
  • Zagadnienia związane z problematycznymi zwolnieniami dyscyplinarnymi
  • Wskazówki dotyczące właściwego formowania wypowiedzeń umów o pracę

Szeroki zakres tematyczny konferencji pozwoli w pełni zapoznać się zarówno z najnowszymi zmianami, jak i często źle interpretowanymi zagadnieniami, które są kluczem do właściwego funkcjonowania przedsiębiorstwa, zapewniają uczciwe stosunki na linii pracownik – pracodawca oraz pozwalają uniknąć błędów mogących doprowadzić do problemów w firmie. Wydarzenie zostanie podzielone na dwie części; pierwszy dzień konferencji obfitował będzie w liczne prelekcje prowadzone przez specjalistów z zakresu prawa pracy oraz radców prawnych, a dnia drugiego odbywać sie będą warsztaty dla uczestników wydarzenia zapewniające kompleksowe przygotowanie merytoryczne dotyczące zmian w kodeksie prawa pracy oraz innych zagadnień bezpośrednio związanych z tematem. Zakwaterowanie w Warszawie Uczestnikom konferencji polecamy komfortową i tanią ofertę noclegową przygotowaną przez BEST WESTERN Hotel Portos, który zlokalizowany jest na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 3) i zapewnia bardzo korzystne warunki wypoczynku dla gości biznesowych oraz turystów indywidualnych. pokoje24 Obiekt dysponuje różnorodnymi pokojami w standardzie Lux, Premium Lux, Studio oraz Studio Lux, w których czekają na gości liczne udogodnienia m.in. darmowy dostęp do internetu. Lokalizacja BEST WESTERN Hotel Portos w niedalekiej odległości od Dworca Centralnego, lotniska i licznych atrakcji turystycznych Warszawy m.in. Łazienek Królewskich zapewnia dogodne warunki do zwiedzania miasta oraz znacznie ogranicza czas spędzony podczas poruszania się po stolicy, a zaplecze konferencyjne stwarza komfortowe warunki do pracy i spotkań w interesach dla wszystkich gości podróżujących w celach służbowych. Rezerwacji noclegu w BEST WESTERN Hotel Portos można dokonać na stronie internetowej www.bwportos.pl.