Powrót

INTELIGENCJA FINANSOWA - Jak dobrze zarządzać swoimi pieniędzmi. Warsztaty szkoleniowe w Warszawie

10
12/14

Wszystkich zainteresowanych planowaniem domowego budżetu oraz pomnażaniem swoich pieniędzy zapraszamy do Warszawy na warsztaty szkoleniowe, które odbędą się już 31 grudnia 2014 roku w Warsaw Financial Center (ul. Emilii Plater 53). Szkolenie rozpocznie się o godzinie 9:30.

Temat planowania budżetu domowego powinien zainteresować wszystkich chcących uniknąć niekontrolowanych wydatków, które powodują ujemne saldo na koncie oraz zmuszają do zaciągania coraz to nowych pożyczek i kredytów. Jak zadbać o planowanie domowych wydatków? Na co zwracać uwagę planując zakupy oraz ważne inwestycje? Na te pytania pomoże odpowiedzieć udział w szkoleniu, dzięki któremu poznamy rady doświadczonych ekspertów i w końcu zapanujemy nad naszym budżetem. Wpaść w spiralę zadłużenia jest niezwykle łatwo zwłaszcza, gdy do dyspozycji mamy szereg różnorodnych ofert kredytów i pożyczek, które umożliwiają spełnianie marzeń bez większych wyrzeczeń. Niekontrolowane wydatki i ciągłe zadłużenie prowadzą niestety do szeregu problemów, przez które nasz domowy budżet nie domyka się końcem miesiąca i ciągle cierpimy z powodu braku gotówki. Warsztaty szkoleniowe „Inteligencja finansowa - Jak dobrze zarządzać swoimi pieniędzmi” pomogą ograniczyć zgubne skutki rozrzutności oraz dadzą moc cennych wskazówek każdemu, kto chce w końcu osiągnąć stabilizację finansową oraz zyskać spokój ducha związany z brakiem obaw o przyszłość. W programie szkolenia uwzględniono wiele ważnych kwestii dotyczących zarządzania finansami m.in. z zakresu:

 • Oszczędzania na zakupach, telefonach, energii, wodzie, ogrzewaniu, transporcie oraz ubezpieczeniach
 • Kontroli codziennych wydatków
 • Istoty domowego budżetu
 • Psychologii zarządzania środkami finansowymi
 • Funduszy Inwestycyjnych
 • Funduszy Emerytalnych
 • Inflacji
 • Usług bankowych
 • Kont bankowych
 • Wyboru konta
 • Debetu na rachunku bankowym
 • Pożyczek pozabankowych, chwilówek oraz kredytów

Podczas szkolenia zyskamy niezbędną wiedzę, która przyniesie realną wartość w postaci zaoszczędzonych pieniędzy i pozwoli uniknąć wielu problemów. Tani hotel w Warszawie Decydując się na udział w szkoleniu warto wybrać najlepszą i pozwalającą sporo oszczędzić opcję noclegu. Doskonałą ofertę dla wszystkich ceniących niskie ceny oraz komfort wypoczynku przygotował BEST WESTERN Hotel Portos, który znajduje się na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 3). Dzięki bardzo korzystnej lokalizacji hotelu dodatkowo zaoszczędzimy sporo czasu na dojazdach i szybko dotrzemy do miejsca organizacji szkolenia. pokoje9 Rezerwacji noclegu w hotelu możemy szybko dokonać na stronie internetowej www.bwportos.pl. Dojazd z hotelu do Warsaw Financial Center Do miejsca wydarzenia dotrzemy w niespełna 15 minut wybierając trasę Jana II Sobieskiego i Marszałkowską – dystans do pokonania 6, 7 km lub korzystając z komunikacji miejskiej – przystanek zlokalizowany jest obok hotelu. Zbliżający sie Nowy Rok sprzyja ważnym postanowieniom oraz zmianie dotychczasowych nawyków. Jeżeli chcemy na początek zapanować nad finansami, udział w warsztatach będzie krokiem ku lepszej przyszłości oraz pozwoli cieszyć się brakiem problemów z panowaniem nad domowym budżetem.