Powrót

Koncert zespołu IRA w Warszawie

13
10/14

Miłośników starego, dobrego rocka zapraszamy do Warszawy na koncert legendy polskiej muzyki – zespołu IRA. Koncert IRA Akustycznie odbędzie się już 26 października 2014 roku o godzinie 19:00 w warszawskim Klubie Stodoła (ul. Batorego 10). Cena biletów: 49 - 69 zł.

Zespół IRA doskonale znają przedstawiciele różnych pokoleń, o czym świadczy ilość sprzedanych przez muzyków płyt. Zespół powstał w 1987 roku w Radomiu i od tej pory uplasował sie w czołówce najważniejszych polskich zespołów grających dobrego rocka. W dorobku muzyków znajdziemy doskonale wszystkim znane przeboje m.in. „Bierz mnie”, „Nadzieja” czy „Mój dom”, które nuci zarówno dzisiejsza młodzież, jak i przedstawiciele 30 – 40 latków wychowanych na muzyce zespołu. Już na początku swojej długiej drogi muzycy zdobywali liczne nagrody i prestiżowe wyróżnienia, a każdy nowy album przebijał swoja popularnością wcześniejszy krążek. Zespół wydał następujące płyty studyjne:

  • IRA – 1989 rok
  • Mój dom –1991 rok
  • 1993 rok –1993 rok
  • Znamię – 1994 rok
  • Ogrody – 1995 rok
  • Tu i Teraz –2002 rok
  • Ogień – 2004 rok
  • Londyn 08: 15 – 2007 rok
  • 9 – 2009 rok
  • X – 2013 rok

Jak widać przez lata muzycy nie próżnowali i dopieszczali fanów wydając kolejne albumy, na których znajdziemy liczne mocne utwory rockowe, jak i nastrojowe ballady. Udział w koncercie IRA Akustycznie pozwoli przypomnieć sobie ulubione piosenki w nieco innej aranżacji i na pewno przysporzy wielu wrażeń oraz będzie doskonałą okazją do spędzenia czasu w doborowym towarzystwie. Weekend w Warszawie Wybierając się na koncert warto znaleźć więcej czasu, który przeznaczymy na zwiedzanie miasta i zapoznanie się z wszystkimi atrakcjami Warszawy. Czekaja tutaj liczne zabytki, inne wydarzenia kulturalne oraz ciekawe formy spędzania wolnego czasu dla wszystkich grup wiekowych. Nocleg w Warszawie Zainteresowanych udziałem w wydarzeniu zachęcamy do dłuższego pobytu w Warszawie oraz rezerwacji wygodnego noclegu w BEST WESTERN Hotel Portos, z którego szybko dotrzemy do Klubu Stodoła. Hotel zlokalizowany jest na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 3) i zapewnia swoim gościom wyjątkowo przystępne ceny noclegów, które trafią w gusta każdego turysty. pokoje24 Niedaleko hotelu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, z którego szybko dojedziemy na koncert, jeżeli nie posiadamy własnego samochodu, a bliskość Dworca Centralnego, lotniska oraz ciekawych atrakcji m.in. Łazienek Królewskich znacznie umili pobyt w mieście i pozwoli szybko dotrzeć w każdy jego zakątek. Rezerwacji noclegu w BEST WESTERN Hotel Portos można dokonać na stronie internetowej www.bwportos.pl. Gorąco zachęcamy do udziału w koncercie oraz zapoznania się z wszystkimi atrakcjami Warszawy – moc wrażeń gwarantowana!