Powrót

Muzyczny czerwiec nad Wisłą!

29
05/15

Wisła cieszy się wśród Warszawiaków i turystów coraz większą popularnością. Piaszczyste plaże, modne kluby, imprezy kulinarne... Wszystko to przyciąga jak magnes. Teraz do tego zacnego zestawu, za sprawą H&M Loves Music Warsaw, dołącza również świetna muzyka.

H&M Loves Music, to wyjątkowy projekt muzyczny realizowany od 6 lat przez potentata odzieżowego ze Szwecji. W tym roku po raz pierwszy zawita do Warszawy. W ramach projektu na Wiśle pojawi się pływająca scena, która będzie zlokalizowana zamiennie w okolicy klubów Pomost 511 i Temat Rzeka. Przez 4 tygodnie czerwca zagrają artyści z Polski i zagranicy.


Line-up H&M Loves Music Warsaw robi wrażenie. Z pewnością zachwyceni będą wielbiciele letnich, tanecznych rytmów. Wśród artystów, którzy pojawią się na scenie znajdą się: The Dumplings, KAMP!, Natalia Przybysz, Wojtek Mazolewski, Gnucci, Vanilla Ace, Robosonic, Riva Starr, Last Robots, Ex Boyfriends, Bartek Winczewski, Miko Czajkowski, Dudekk, DJ Kuvau i wielu innych.

My polecamy Wam zwłaszcza koncerty The Dumplings i KAMP! The Dumplings to duet electropopowy z Zabrza. Justyna Święs i Kuba Karaś pokazują, że wiek nie ma znaczenia. Mając naście lat, można nagrywać porywającą elektronikę i otrzymywać najważniejsze nagrody muzyczne w Polsce (Fryderyki 2015):

Z kolei łódzkiego tria KAMP! chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Panowie radzą sobie wyśmienicie od dłuższego czasu i dzierżą miejsce w czołówce polskiej elektroniki. Obecnie pracują nad drugim albumem. Udział w ich koncercie gwarantuje pełne szaleństwo.


Plan imprezy:
05.06. Pomost 511: Dj Woody + Dj Panda + Falcon1 + Enes + Eklektik Selektah + Homer
06.06. Pomost 511: Robin S + I Say Mikey + Ex-Boyfriends + DJ DIO
12.06. Temat Rzeka: The Dumplings + Gnucci (Live) + Dj Spoek + DJ Wilk + Bartek Winczewski
13.06. Temat Rzeka: Vanilla Ace/Robosonic + Miko Czajkowski + DJ Chriss Jaxx
19.06. Pomost 511: Lone + Bert + Lay DJ + Homer + Eklektik Selektah
20.06. Pomost 511: Wojtek Mazolewski & Natalia Przybysz + Am Radio + FOX + Dudekk
26.06. Temat Rzeka: KAMP! + Riva Starr + Last Robots + Chriss Jaxx + Bartek Winczewski
27.06. Pomost 511: Gala live + Ex Boyfriends + DJ Kuvau + Miko Czajkowski