Powrót

Największa w Polsce Wystawa Budowli z Klocków Lego na Stadionie Narodowym

05
12/14

Już od 13 grudnia 2014 roku do 15 lutego 2015 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie (Al. Ks. J. Poniatowskiego 1) można będzie oglądać wyjątkową Wystawę Budowli z Klocków LEGO. Ta niesamowita atrakcja na pewno przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom kreatywnej zabawy niezależnie od wieku.

Na wystawę zapraszamy w szczególności dzieci oraz nieco większych fanów klocków, którzy chcą na własne oczy zobaczyć misterne i niezwykle trudne budowle jak m.in.: makieta 11-metrowego Titanica, makieta "Stan wojenny" oraz statek Star Destroyer doskonale znany wszystkim miłośnikom filmy „Gwiezdne Wojny” – wszystkie w rozmiarze znacznie przewyższającym nasze najśmielsze oczekiwania. Klocki LEGO od dziesięcioleci stanowią ulubioną zabawkę najmłodszych oraz ich rodziców, dlatego nie można przegapić tak wyjątkowej okazji i koniecznie trzeba odwiedzić wystawę, aby skorzystać nie tylko z możliwości doskonałej zabawy, ale także poszerzyć wiedzę z różnorodnych obszarów nauki. Oprócz ciekawych konstrukcji obrazujących postaci z bajek, miejsca, budowle architektoniczne czy roboty zobaczymy także warszawskie akcenty m.in. Pałac Kultury i Nauki wykonany z klocków.  Cała ekspozycja zajmuje 2300 metrów kwadratowych i  składa się z kilku milionów klocków, z których zbudowano ponad 140 makiet. Wystawa LEGO - bilety Poniedziałek-piątek (cena biletu za 1 osobę)

  • Bilet poranny (10.00 – 16.00) - 18 zł
  • Bilet popołudniowy (16.00 – 20.00) - 23 zł
  • Bilet 2+2 i więcej (16.00 – 20.00) - 18 zł
  • Bilet wieczorny (20.00 – 21.00) - 15 zł

Sobota, Niedziela (cena biletu za 1 osobę)

  • Bilet weekendowy (10.00 – 21.00) - 23 zł
  • Bilet 2+2 i więcej (10.00 – 21.00) - 18 zł

Udział w tym niesamowicie interesującym wydarzeniu to okazja do zwiedzania Warszawy i idealny świąteczny prezent dla każdego miłośnika klocków. Moc niezapomnianych wrażeń gwarantowana! Noclegi w Warszawie Decydując sie na udział w wydarzeniu warto spędzić w mieście nieco więcej czasu i nacieszyć się świąteczną atmosferą Warszawy. Czas umilą liczne ciekawe imprezy dla dzieci i dorosłych, kiermasze oraz jarmarki, możliwość zabawy na krytych i zlokalizowanych na świeżym powietrzu ślizgawkach, a także przepiękne dekoracje stołecznych ulic. Wszystkim szukającym wygodnego i taniego noclegu polecamy wypoczynek w BEST WESTERN Hotel Portos, który znajduje się na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 3), dzięki czemu możemy szybko poruszać się po mieście i wypoczywać w bezpośredniej bliskości pięknych zabytków oraz ważnych punktów komunikacyjnych miasta. pokoje9 Hotel idealnie trafia w gusta turystów szukających komfortowego wypoczynku w korzystnej cenie, zapewnia zaplecze konferencyjne dla gości podróżujących w interesach, a także pozwala na miły wypoczynek w towarzystwie dzieci oraz domowych pupili. Na gości hotelu czekają także dodatkowe udogodnienia m.in.: darmowy dostęp do Internetu w każdym pokoju oraz możliwość wypożyczenia łóżeczka dziecinnego z kocykiem i przewijakiem bez dodatkowych opłat. Rezerwacja noclegów na stronie internetowej www.bwportos.pl. Dojazd z Hotelu do Stadionu Narodowego Z hotelu dotrzemy na miejsce wydarzenia trzema trasami:

  • Czerniakowską – czas przejazdu samochodem około 9 minut; dystans do pokonania – 6, 9 km
  • DK2 oraz Wał Miedzeszyński – czas przejazdu samochodem około 11 minut; dystans do pokonania – 10, 3 km
  • Jana III Sobieskiego – czas przejazdu samochodem około 12 minut; dystans do pokonania – 7, 4 km

Na miejsce dojedziemy także komunikacją miejską z przystanku usytuowanego niedaleko hotelu.