Powrót

Nasze oferty: Pozostań w rytmie!

17
05/15

Rozpoczynamy nowy cykl, w którym specjalnie dla Was będziemy rozkładać nasze oferty na czynniki pierwsze. Zapraszamy do lektury.

W pierwszej części naszego cyklu chcielibyśmy zaprezentować Wam naszą ofertę "Pozostań w rytmie!". Na jej pomysł wpadliśmy jakiś czas temu, kiedy dowiedzieliśmy się o kolejnych gwiazdach, które zagrają podczas tegorocznego Orange Warsaw Festival. Jak zapewne wiecie, impreza w tym roku zmienia lokalizację i przenosi się na Tor Wyścigów Konnych "Służewiec". Miejsce urokliwe, które w swojej długiej historii gościło już takie gwiazdy jak U2, Depeche Mode czy Sting.

Z racji dość dobrej lokalizacji BEST WESTERN Hotel Portos*** względem miejsca festiwalu, jesteśmy przekonani, że wielu gości wybierze właśnie nasz hotel. Dlaczego więc nie mielibyśmy ich dodatkowo wyróżnić z tego powodu. Bezpłatny parking? Bezpłatne śniadanie? Wszystko to już było, a my lubimy innowacje. Wtedy właśnie pomyśleliśmy, że świetnie by było, gdyby ktoś, kto robi rezerwację, przyjeżdża na festiwal, mógł jeszcze go później trochę powspominać. Wtedy właśnie wpadła nam do głowy opcja ze Spotify Premium.

Spotify to największy na świecie serwis udostępniający w streamingu ponad 30 milionów utworów. Umożliwia odsłuch nie tylko w przeglądarce na komputerze stacjonarnym czy laptopie, ale i na urządzeniach mobilnych. Mało tego, dzięki opcji "offline" istnieje możliwość pobrania utworów do pamięci smartfona i następnie odsłuchiwanie ich, bez ponoszenia dodatkowych opłat za transfer komórkowy. Prawda, że proste? Proste!

Jak wyglądają szczegóły promocji? Wystarczy dokonać rezerwacji na dowolny termin między 12 i 15 czerwca 2015. Opłacić rezerwację przelewem lub kartą na naszej stronie (udostępniamy płatności poprzez PayU lub PayPal) i poczekać na wiadomość z kodem dostępowym do usługi Spotify Premium. Czy w ofercie jest haczyk? Tak, jeden. Oferta jest bezzwrotna. Oznacza to, że jeśli dokonacie rezerwacji, opłacicie ją i zechcecie anulować, nie zwrócimy Wam środków. Promocja w ofercie bezzwrotnej stosowana jest zazwyczaj na bardziej gorące daty, a niewątpliwie termin Orange Warsaw Festival do takich należy.

Prawdopodobnie jesteśmy pierwszym hotelem w Polsce - obok naszego partnerskiego BEST WESTERN Hotel Felix*** - który wprowadził tego typu ofertę. Przyznajemy, że traktujemy tę ofertę testowo. Jeśli będzie się cieszyła popularnością, nie wykluczamy kolejnych nieszablonowych ofert!

Śledźcie naszą stronę i kanały społecznościowe!