Powrót

Nowe menu w Restauracji 4 Zmysły!

02
06/16

Zbliża się lato, przyszła pora na zmiany. W naszej Restauracji 4 Zmysły zagościła zupełnie nowa karta menu. Smakosze kuchni europejskiej i staropolskiej powinni być usatysfakcjonowani.

Nowa karta menu to przede wszystkim poszukiwania nowych smaków i aromatów oraz zachowanie najnowszej stylizacji podawania potraw. Fanów hotelowych klasyków pragniemy uspokoić, pozostały w menu. Wśród nich zachowaliśmy cieszące się sporą popularnością wegańskie flaki z boczniaków. Karty składają się z zup, przystawek, klasyków hotelowych, past, dań głównych, deserów i napoi.

Nasz Szef Kuchni Mariusz Banaśkiewicz wśród przystawek poleca zwłaszcza placki ziemniaczane z wędzonym łososiem i kwaśną śmietaną. Wśród dań głównych mamy szeroki wybór. Smakosze drobiu, wołowiny, wieprzowiny i ryb z pewnością znajdą coś dla siebie. My szczególnie polecamy halibuta z musem z zielonego groszku, konfiturą z czerwonej papryki, podany z ziemniakami gotowanymi z szafranem.

Warto zauważyć, że również najnowsza karta zawiera pozycje dla wegan i wegetarian. Wśród nich wegańskie tagliatelle bolognese z rukolą, soją oraz wegańskim serem.

Dla wielbicieli deserów Szef Kuchni Mariusz Banaśkiewicz przygotował coś specjalnego. Ciastko daktylowe z ciepłym sosem toffi i lodami malaga to wyjątkowa rozkosz dla podniebienia, którą podczas specjalnego test panelu nowej karty menu, zajadali się wszyscy.

Warto dodać, że nowa karta została również zaopatrzona w rekomendację wina do każdego dania głównego, pasty, przystawki czy klasyków hotelowych.

W imieniu Szefa Kuchni Mariusza Banaśkiewicza serdecznie zapraszamy do Restauracji 4 Zmysły. Mamy nadzieję, że w nowej karcie znajdziecie swoje ulubione pozycje.