Powrót

NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE 2014 - Zimowe Targi Mieszkaniowe w Warszawie

07
11/14

NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE 2014 - Zimowe Targi Mieszkaniowe odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie (Al. Ks. J. Poniatowskiego 1) już 22 i 23 listopada 2014 roku. Wydarzenie adresowane jest do wszystkich szukających fachowych porad oraz rzetelnych informacji z rynku nieruchomości, zarówno w aspekcie zakupu, jak i sprzedaży.

Na zwiedzających czekają porady ekspertów, warsztaty i wykłady oraz wiadomości dotyczące prognoz rozwoju rynku nieruchomości, które mogą być doskonałą wskazówką dla wszystkich chcących kupić lub sprzedać mieszkanie. Organizatorem imprezy jest Murator EXPO, dzięki czemu możemy liczyć na fachową oprawę merytoryczną całej imprezy. Targi adresowane są do wszystkich zainteresowanych szeroko rozumianym rynkiem nieruchomości i oferują m.in.:

  • Dostęp do najnowszych raportów dotyczących rynku nieruchomości w województwie mazowieckim
  • Przegląd aktualnych ofert zakupu domów i mieszkań
  • Zestawienie najkorzystniejszych kredytów mieszkaniowych
  • Dostęp do bezpłatnego, 200-stronicowego katalogu Mazowieckie Inwestycje Mieszkaniowe, który znacznie ułatwi wybór nieruchomości

Udział w wydarzeniu to także niebywała okazja do skorzystania z licznych bonusów i ofert promocyjnych oferowanych przez wystawców oraz możliwość zakupu wymarzonego domu lub mieszkania. Targi będą czynne w godzinach od 10:00 do 17:00. Hotel w Warszawie Zwiedzających i wystawców zachęcamy do rezerwacji noclegów w położonym niedaleko Stadionu Narodowego, Lotniska Chopina oraz Dworca Centralnego BEST WESTERN Hotel Portos. Dogodna lokalizacja na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 3), przy Trakcie Królewskim znacznie ułatwia poruszanie się po mieście i korzystanie ze zwiedzania zabytków m.in.: Łazienek Królewskich, Wilanowa oraz Zamku Królewskiego – w listopadzie obowiązuje tutaj darmowy wstęp. pokoje9 BEST WESTERN Hotel Portos oferuje tani i komfortowy nocleg, który trafi w gusta wszystkich turystów. Rezerwacji można dokonać na stronie www.bwportos.pl. Dojazd do Stadionu Narodowego Najszybciej do Stadionu Narodowego dotrzemy z hotelu wybierając trasę Czerniakowską – czas przejazdu około 9 minut; dystans do pokonania – 6, 9 km. Obok hotelu znajduje się przystanek, z którego możemy dojechać na miejsce komunikacja miejską.