Powrót

Optymalizacja w logistyce - Warsztaty w Warszawie

23
10/14

Wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztatach szkoleniowych „Optymalizacja w logistyce” zapraszamy w dniach 13 – 14 października 2014 do Warszawy. Warsztaty odbędą się w Digital Knowledge Village (ul. Puławska 465).

Cena biletów: warsztaty – 1995 zł, transmisja on – line 990 zł. Udział w wydarzeniu to niebywała okazja do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami dotyczącymi efektywności pracy oraz działań logistycznych w przedsiębiorstwie. Zakres tematyczny warsztatów kierowany jest do dyrektorów, kierowników oraz menadżerów związanych z działaniami dotyczącymi m.in.:

  • Logistyki
  • Zakupów
  • Zaopatrzenia
  • Dystrybucji
  • Transportu i spedycji
  • Łańcucha dostaw

Wyjątkowo szeroka tematyka prelekcji pozwoli zyskać wiedzę niezbędną do wydajnej pracy oraz wdrażania rozwiązań mających ukierunkować nas na sukces. Liczne wiadomości teoretyczne podane w przystępnej formie pozwolą szybko przyswoić nową wiedzę oraz efektywnie wykorzystać ją później w praktyce. Podczas wydarzenia swoją wiedzą podzielą się eksperci z dziedziny m.in.: optymalizacji produkcji, dystrybucji, magazynowania produktów oraz zaopatrzenia, jak również innych aspektów prowadzenia działalności. Nocleg w Warszawie Dwudniowy program warsztatów szkoleniowych zakłada koniczność rezerwacji wygodnego noclegu, który pozwoli nie tylko wypocząć, ale także zorganizować spotkanie z nowymi kontrahentami czy starymi partnerami biznesowymi. Wszystkim uczestnikom wydarzenia polecamy rezerwację pokoju w BEST WESTERN Hotel Portos, który znajduje się na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 3) i świadczy szeroki zakres usług dodatkowych dla turystów biznesowych. pokoje9 Dogodna lokalizacja hotelu zapewnia szybkie poruszanie się po mieście i dotarcie do najważniejszych punktów Warszawy w kilka lub kanaście minut. Niedaleko hotelu zlokalizowane jest lotnisko, Dworzec Centralny oraz m.in. Łazienki Królewskie, Ujazdów, Stadion Narodowy oraz szereg ważnych obiektów związanych z biznesem. BEST WESTERN Hotel Portos dysponuje 225 pokojami o różnorodnym standardzie, zapewnia przystępne ceny oraz posiada liczne ułatwienia dla gości niepełnosprawnych. Dojazd z hotelu do Digital Knowledge Village Miejsce organizacji wydarzenia znajduje się w odległości 9,1 km od hotelu. Do celu dotrzemy samochodem w około 13 minut wybierając trasę DK2/E30 i Puławską. Osoby niezmotoryzowane mogą skorzystać ze znajdującego się niedaleko hotelu przystanku komunikacji miejskiej, z którego można komfortowo dojechać w każde miejsce Warszawy. Udział w wydarzeniu to wyjątkowa okazja do samorozwoju i wykorzystania zdobytej wiedzy na piastowanym przez siebie stanowisku. Po pracy warto znaleźć chwilę czasu na zwiedzanie przepięknych zabytków zlokalizowanych w Warszawie oraz skorzystać z różnorodnych rozrywek kulturalnych, które są tutaj na wyciągnięcie ręki i trafią w gusta każdego turysty. Rezerwacji noclegu można dokonać na stronie www.bwportos.pl.