Powrót

ORGANIC MARKETING FORUM 2014

14
05/14

Wszystkich producentów zdrowej żywności oraz propagatorów i miłośników zdrowego odżywiania zapraszamy do Warszawy na ORGANIC MARKETING FORUM 2014. Wydarzenie odbędzie się w dniach 1-2 czerwca 2014 roku na terenie warszawskiego Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska (ul. Marsa 56c).

Impreza skierowana jest do sprzedawców i producentów żywności ekologicznej i organicznej, naturalnych kosmetyków oraz przedstawicieli innych branż EKO. W tym roku głównym tematem konferencji oraz dyskusji uczestników będą strategie marketingowe promowania branży organicznej, w których wezmą udział specjaliści z ponad 30 krajów Europy. W programie wydarzenia m.in.:

  • Konkurs “Best of Organic” oraz prezentacja wystawianych produktów
  • Błyskawiczne prezentacje uczestników
  • Konferencja oraz warsztaty networkingowe
  • Wystawa ekologicznych produktów spożywczych

ORGANIC MARKETING FORUM 2014 to doskonała okazja do zaprezentowania własnych produktów, nawiązania kontaktów handlowych oraz możliwość zdobycia cennych informacji i wskazówek odnośnie rozwoju działalności. Konferencja dzięki szybkiej prezentacji produktów uczestników, pozwala dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, pochwalić się osiągnięciami, zdobyć wielu nowych klientów i przy okazji spróbować wyjątkowych specjałów wystawców.