Powrót

Polecamy: Noc w Instytucie Lotnictwa

08
10/15

Wszyscy wielbiciele lotnictwa odliczają już dni do 6. Nocy w Instytucie Lotnictwa, która odbędzie się 16 października w Warszawie.

Ta jedyna w swoim rodzaju impreza, co roku przyciąga olbrzymie rzesze odwiedzających. W ubiegłym roku w instytucie pojawiło się ponad 20000 fanów lotnictwa. Na czym polega jej sukces? Z pewnością na jej wyjątkowym charakterze, dzięki któremu coś dla siebie znajdą maniacy lotnictwa od lat 5 do 105.

W tym roku organizatorzy przygotowali niezliczoną ilość atrakcji. Swój dorobek zaprezentuje blisko 120 firm, instytucji i urzędów, związanych z lotnictwem, kosmosem i technologiami. Wielbiciele lotnictwa będą mogli zobaczyć ponad 20 samolotów i śmigłowców. Ponadto bezzałogowce, łaziki marsjańskie, mobilne roboty i laboratoria materiałowe.

Dodatkowe emocje z pewnością zapewnią symulatory lotu. Podczas "Nocy w Instytucie Lotnictwa" nie zabraknie również znakomitych gości. Na pytania przybyłych maniaków latania, będą odpowiadać piloci cywilni, wojskowi, kosmonauci oraz eksperci technik lotniczych. Największą gratką będzie jednak możliwość wejścia na teren niedostępnego na co dzień Instytutu Lotnictwa.

Jak dotrzeć do Instytutu Lotnictwa z BEST WESTERN Hotel Portos***? Wystarczy wsiąść w autobus linii 195 na przystanku "Mangalia 02", następnie przesiąść się do autobusu linii 141 na przystanku "Konduktorska 02". Podróż kończymy na przystanku "P+R AL. KRAKOWSKA", 200 metrów od Instytutu.

Info:
Co: 6. Noc w Instytucie Lotnictwa
Gdzie: Instytut Lotnictwa w Warszawie
Kiedy: 16.10.2015
O której: 17:00 - 23:00
Za ile: Bezpłatnie!