Powrót

Polska Gala Ślubna 2015 - Targi Ślubne w Warszawie

22
12/14

Wszystkich narzeczonych oraz osoby związane z branżą ślubną zapraszamy w dniach 17 – 18 stycznia 2015 roku do Warszawy na Targi Ślubne, które odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie (Plac Defilad 1). Targi będą czynne dla zwiedzających od 10:00 do 18:00.

Polska Gala Ślubna 2015 obfitować będzie w liczne atrakcje, pozwoli zapoznać się z najnowszą ofertą polskich i zagranicznych projektantów oraz skorzystać z wyjątkowych okazji cenowych. Moc wrażeń gwarantowana zarówno dla przyszłych nowożeńców, jak i wszystkich pośrednio i bezpośrednio związanych z branżą ślubną. Polska Gala Ślubna 2015 sama w sobie będzie wyjątkowym wydarzeniem, ale niesamowita sceneria Pałacu Kultury i Nauki doda jej jeszcze większego splendoru. W programie Targów Ślubnych m.in.:

  • Widowiskowe pokazy mody ślubnej
  • Możliwość zapoznania się z najpiękniejszymi kolekcjami polskich i zagranicznych projektantów z Włoch, Hiszpanii, USA czy Szwecji
  • Okazja do zrobienia darmowej fryzury i makijażu ślubnego

Podczas imprezy na ponad 10.000 m2 powierzchni wystawienniczej swoją ofertę zaprezentuje 200 firm ślubnych. Na gości czekają liczne promocje, wyjątkowe okazje cenowe oraz niespodzianki przygotowane dla przyszłych nowożeńców. Przebojem wydarzenia będzie odbywający się 17 i 18 stycznia o godzinie 14:00 główny pokaz dnia, podczas którego Salon White zaprezentuje kolekcje: Lillian West, Justin Alexander, Signature, a towarzyszyć im będą wyjątkowe arcydzieła sztuki biżuteryjnej firmy APART. Udział w Polskiej Gali Ślubnej 2015 to jedyna okazja do zapoznania się z najnowszą ofertę branży oraz zrobienia zakupów po cenach niższych nawet o 80%! Coś dla siebie znajdą tutaj nie tylko narzeczeni, ale także wszyscy planujący wystąpić na ceremonii ślubnej w roli gości – suknie wizytowe z kolekcji 2014 będą dostępne już od 200 zł. Hotel blisko centrum Warszawy Decydując się na udział w wydarzeniu warto postawić na rezerwację noclegu w hotelu, który zapewni szybki dojazd do Pałacu Kultury i Nauki. Takim miejscem jest zlokalizowany na warszawskim Mokotowie BEST WESTERN Hotel Portos – na miejsce wydarzenia dotrzemy z hotelu samochodem w około 13 minut wybierając liczącą 6, 4 km trasę ulicą Jana III Sobieskiego. Obok hotelu znajduje się także przystanek komunikacji miejskiej, z którego kursują autobusy do każdego zakątka stolicy. pokoje9 Obiekt zapewni wszystkim wygodny i przystępny cenowo nocleg, smaczne wyżywienie oraz dostęp do najciekawszych atrakcji stolicy, które znajdują się w jego bezpośrednim otoczeniu. W BEST WESTERN Hotel Portos można także liczyć na darmowe skorzystanie z Internetu, wypożyczenie łóżeczka dziecinnego, a także możliwość przenocowania z naszym czworonogiem. Rezerwacji noclegu w BEST WESTERN Hotel Portos można dokonać na stronie internetowej www.bwportos.pl.