Powrót

„Postępowanie z trudnymi pracownikami” – warsztaty szkoleniowe dla menadżerów

21
12/14

Już 1 stycznia 2015 roku w Warsaw Financial Center (ul. Emilii Plater 53) odbędą się warsztaty szkoleniowe dla kadry menadżerskiej w formule One Day Training. Na to wydarzenie do Warszawy zapraszamy wszystkich przedstawicieli branży, którzy chcą szybko i przystępnie poszerzyć swoją wiedzę na temat postępowania z trudnymi pracownikami, którzy zdarzają się w każdym przedsiębiorstwie. Warsztaty odbędą się w godzinach 9:30 – 16:00.

Udział w szkoleniu "Postępowanie z trudnymi pracownikami" to jedna z niewielu okazji do wyjątkowo szybkiego poszerzenia własnej wiedzy i zyskania dostępu do gotowych rozwiązań, które sprawdzą się w każdej trudnej sytuacji. Wiedza wyniesiona ze szkolenia pomoże także w planowaniu długofalowych strategii oraz przełoży się na efekty pracy w każdym przedsiębiorstwie. Zarządzanie zasobami ludzkimi nie należy do najłatwiejszych zadań, zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z pracownikami o trudnym charakterze, którzy obniżają wyniki firmy i wpływają na jej mniej efektywną pracę. Podczas szkolenia przedstawione zostaną gotowe rozwiązania postępowania z trudnymi pracownikami z zakresu m.in.:

  • Określenia definicji „trudnego pracownika”
  • Skutecznej komunikacji z problematycznymi podwładnymi
  • Sposobów postępowania w konkretnych sytuacjach z danym typem pracowników
  • Stresu spowodowanego przez trudnego pracownika

Bogaty program szkolenia oraz wyodrębnienie gotowych narzędzi do postępowania w podbramkowych sytuacjach pozwoli szybko rozwiązać każdy problem i zapobiec wielu nieprzewidzianym oraz konfliktowym sytuacjom. Noclegi w Warszawie Rozpoczynając Nowy Rok w Warszawie warto skorzystać z licznych atrakcji, które oferuje nam miasto i pozostać tutaj nieco dłużej. Wszystkim chcącym wypocząć po trudach zdobywania wiedzy oraz zwiedzania miasta polecamy noclegi w BEST WESTERN Hotel Portos, który znajduje się na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 3) i trafi w gusta każdego turysty, zarówno pod względem ceny, jak i oferowanych usług. pokoje24 Hotel jest idealnym miejscem wypoczynku dla wszystkich ceniących połączenie dobrej cenowo oferty, komfortu wypoczynku oraz lokalizacji ułatwiającej korzystanie z uroków miasta. Dla wszystkich gości biznesowych BEST WESTERN Hotel Portos przygotował dodatkowo doskonale wyposażone zaplecze konferencyjne, które pozwoli na owocną pracę i organizację spotkań w interesach w miejscu swojego noclegu. Rezerwacji pokoju w BEST WESTERN Hotel Portos można dokonać na stronie internetowej www.bwportos.pl. Wyjątkowo korzystna lokalizacja hotelu sprawia, że nie tylko szybko dotrzemy z niego do większości atrakcji stolicy, ale także będziemy mieli łatwy dostęp do najważniejszych punktów komunikacyjnych. W okolicy hotelu znajduje się m.in. Dworzec Centralny, lotnisko oraz przystanek komunikacji miejskiej, z którego możemy bezproblemowo dojechać w każde miejsce Warszawy. Jak dojechać do Warsaw Financial Center? Dojazd samochodem do miejsca wydarzenia z BEST WESTERN Hotel Portos zajmie nam około 15 minut, jeżeli wybierzemy najkrótszą trasę – Jana III Sobieskiego; dystans do pokonania – 6, 7 km. Decydując się na podróż komunikacją miejską dojazd zajmie nam około 30 minut.