Powrót

Targi DOM INTELIGENTNY 2014 na Narodowym w Warszawie

26
09/14

Zapraszamy na trzecią już edycję targów DOM INTELIGENTNY 2014, która odbędzie się w dniach 3-5 października 2015 na warszawskim Stadionie Narodowym. Targi DOM INTELIGENTNY 2014, AV&HOME CINEMA SHOW oraz Wystawa Inteligentny e-Garaż odbędą się w strefie BIZNES i VIP Stadionu Narodowego. Wszystkich ciekawych świata i najnowszych osiągnięć nowoczesnej technologii zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Oferta wystawców skierowana jest do szerokiego grona odbiorców. Podczas wydarzenia zapoznamy sie nie tylko z najnowszą ofertą nowoczesnych rozwiązań dotyczących instalacji energooszczędnych, ale także będziemy mogli wziąć udział w pokazach najnowocześniejszych systemów audio/video. W garażu Stadionu Narodowego będzie czekała niespodzianka w postaci pokazu najnowszych modeli samochodów elektrycznych i hybrydowych. Targi adresowane są do wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami, które generują duże oszczędności oraz przyczyniają się do ochrony naszego środowiska. Na wydarzenia zapraszamy inwestorów, architektów, projektantów, wykonawców, instalatorów i producentów urządzeń oraz przedstawicieli mediów związanych z promocją nowych technologii. Godziny otwarcia Targów DOM INTELIGENTNY 2014:

  • 3 października (piątek): 09.00 – 18.00
  • 4 października (sobota): 10.00 – 18.00
  • 5 października (niedziela): 10.00 – 17.00

Noclegi w Warszawie Biorących udział w wydarzeniu zachęcamy do rezerwacji noclegów w BEST WESTERN Hotel Portos. Hotel zlokalizowany jest na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 3), oferuje wygodne i doskonale wyposażone pokoje o różnorodnym standardzie oraz dodatkowe ułatwienia dla gości m.in. darmowe łącze internetowe w każdym pokoju. pokoje27 Obiekt świadczy nie tylko usługi noclegowe, ale także posiada bogatą ofertę dla gości biznesowych, dzięki czemu w miejscu naszego wypoczynku możemy zorganizować dowolne spotkanie biznesowe i skorzystać m.in. z możliwości rezerwacji sali konferencyjnej. Dojazd z hotelu do Stadionu Narodowego Dogodna lokalizacja obiektu sprawia, że do Stadionu Narodowego dotrzemy samochodem w zaledwie 11 minut - dystans do pokonania 7,7 km . Hotel stanowi także doskonałą bazę wypadową do zwiedzania Warszawy i zapewnia szybki dojazd do każdego punktu miasta. Korzystne położenie, przystępne ceny oraz bogata oferta dla gości biznesowych to nie wszystkie atuty hotelu. W otoczeniu obiektu znajdziemy ciekawe zabytki, przepiękne tereny zielone oraz liczne miejsca, które pozwolą aktywnie spędzić czas. Rezerwacji noclegów możemy dokonać na stronie http://www.bwportos.pl/