Powrót

Targi Muzyczne Gazety „Co jest grane” 2014

16
11/14

Mamy zaszczyt zaprosić na 4 już edycję Europejskich Targów Muzycznych Gazety „Co jest grane”, która odbędzie się 28 listopada 2014 roku w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki (Plac Defilad 1). Europejskie Targi Muzyczne Gazety CJG w Warszawie to niebywała gratka dla wszystkich chcących posłuchać doskonałych koncertów gwiazd, zapoznać się najnowszą ofertą producentów sprzętu  audio-wideo oraz odwiedzić stoiska firm płytowych.

Udział w wydarzeniu zapewni moc atrakcji dla wielbicieli różnorodnych gatunków muzycznych oraz będzie doskonałym powodem do zwiedzania nie tylko Pałacu Kultury i Nauki, ale także licznych zabytków i ciekawych miejsc w Warszawie. Podczas tegorocznej edycji targów wystąpią m.in.:

 • Fisz Emade Tworzywo
 • Artur Rojek
 • Ania Rusowicz
 • The Dumplings

Koncertów gwiazd wydarzenia będzie można posłuchać w Teatrze Dramatycznym, na Scenie Prezentacji w PKiN oraz w Cafe Kulturalna. W programie imprezy znalazło się także miejsce na liczne panele dyskusyjne, w których wezmą udział znani muzycy, dziennikarze oraz eksperci i zachęcą do rozmowy na różne tematy związane m.in. z rolą muzyki w ochronie praw człowieka, fenomenem disco – polo czy promowaniem muzyki poważnej. Szeroki zakres tematyczny pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie i skorzystać z możliwości wypowiedzenia się na dany temat. Organizatorzy zadbali o to, by Europejskie Targi Muzyczne Gazety CJG stały sie imprezą rodzinną i dla najmłodszych uczestników wydarzenia przygotowali także liczne atrakcje m.in.:

 • Interaktywny koncert "Mama Africa" przygotowany przez Teatr Młodego Widza
 • Warsztaty beatboxu pod kierownictwem Narodowego Instytutu Audiowizualnego
 • Eksperymenty muzyczne z Domem Kultury "Zacisze"
 • Gry i zabawy muzyczne
 • Pokazy filmów

Ostatni weekend listopada będzie w Warszawie prawdziwym świętem muzyki, na którym nie może zabraknąć Ciebie i Twojej rodziny – moc atrakcji i wyjątkowych wrażeń gwarantowane! Nocleg w stolicy Wszystkich uczestników imprezy zachęcamy do dłuższego pobytu w Warszawie i poznania innych atrakcji miasta oraz wzięcia udziału w licznych wydarzeniach kulturalnych. Gościom polecamy rezerwację wygodnych noclegów w BEST WESTERN Hotel Portos, który oferuje korzystne ceny, komfort wypoczynku oraz atmosferę sprzyjającą relaksowi. pokoje9 Hotel zlokalizowany jest na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 3), dzięki czemu zapewnia wyjątkowo szybkie i sprawne poruszanie się po mieście. W okolicy znajdziemy szereg ciekawych atrakcji oraz liczne tereny sprzyjające pieszym wędrówkom i aktywnemu spędzaniu czasu. Rezerwacji noclegów w BEST WESTERN Hotel Portos można dokonać na stronie www.bwportos.pl. Dojazd z hotelu do Pałacu Kultury i Nauki BEST WESTERN Hotel Portos znajduje się niedalekiej odległości od Pałacu Kultury i Nauki, a na miejsce dotrzemy samochodem trzema trasami:

 • Jana III Sobieskiego i Marszałkowską – czas przejazdu około 13 minut; dystans do pokonania – 6, 6 km
 • Jana III Sobieskiego – czas przejazdu około 12 minut; dystans do pokonania – 6, 4 km
 • Czerniakowską – czas przejazdu około 12 minut; dystans do pokonania – 8, 3 km

Do PKiN kursuje także komunikacja miejska – przystanek znajduje się obok hotelu. Po drodze możemy zwiedzić m.in. Łazienki Królewskie, Wilanów, Ujazdów oraz Stadion Narodowy, co jest dodatkowym atutem wyboru hotelu na miejsce swojego wypoczynku i znacznie ułatwia poruszanie się po mieście. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w tym wyjątkowym i magicznym wydarzeniu, które licznymi atrakcjami umili czas spędzony w Warszawie i zapewni doskonałą rozrywkę dla każdej grupy wiekowej.