Powrót

TRIBUTE TO JANTAR – koncert ku pamięci Anny Jantar

30
12/14

Wszystkich miłośników wyjątkowego talentu nieżyjącej już Anny Jantar zapraszamy na koncert w wykonaniu artystów występujących w programie muzycznym “The Voice of Poland”, który odbędzie się już 24 stycznia 2015 roku, o godzinie 20:00 w warszawskim Teatrze Capitol (ul. Marszałkowska 115). Bilety w cenie 65 i 75 zł.

To wyjątkowe wydarzenie muzyczne pozwoli przypomnieć sobie największe przeboje zmarłej tragicznie w katastrofie lotniczej Anny Jantar. Po raz pierwszy koncert zaprezentowany został w Rzeszowie i zgromadził ogromną rzeszę publiczności pamiętającej artystkę z czasów swojej młodości oraz całkiem nowych fanów, którzy zakochali się w przepięknym głosie oraz poruszających i prawdziwych tekstach piosenkarki. 24 stycznia 2015 roku w Teatrze Capitol wystąpią różni wykonawcy, w większości przedstawiciele młodego pokolenia, którzy brali udział w muzycznym programie  “The Voice of Poland”. Młoda kadra utalentowanych wokalistów zachwyci wszystkich słuchaczy nie tylko swoim talentem, ale także ciekawymi aranżacjami utworów artystki znanej m.in. z takich przebojów jak „Tyle słońca w całym mieście” czy „Nic nie może wiecznie trwać”, które do dziś nuci każde pokolenie. Dłuższy pobyt w Warszawie Udział w koncercie to okazja nie tylko do wspomnień oraz wysłuchania utworów Anny Jantar, ale także pomysł na krótką wycieczkę, podczas której zwiedzimy wszystkie atrakcje stolicy. W Warszawie czekają na turystów urzekające pięknem zabytki, miejsca o niebywałym znaczeniu historycznym, muzea, galerie sztuki oraz inne rozrywki nie tylko związane z kulturą. Liczne możliwości aktywnego spędzania czasu oraz nowoczesne rozrywki także są godnym uwagi pomysłem na spędzenie czasu w mieście i poznanie jego wyjątkowego potencjału turystycznego. Dłuższy pobyt w Warszawie to sposób na świetną zabawę niezależnie od wieku i zainteresowań, dlatego warto już dziś zdecydować się na przyjazd do miasta i uświetnienie swoją obecnością koncertu ku pamięci Anny Jantar oraz innych, nie mniej ciekawych wydarzeń, które są tutaj na wyciągnięcie ręki. Noclegi w Warszawie Wszystkim planującym dłuższy wypoczynek w mieście polecamy rezerwację tanich i wygodnych noclegów w zlokalizowanym na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 3) BEST WESTERN Hotel Portos, który dysponuje pięknie urządzonymi pokojami w różnorodnym standardzie, zapewnia smaczne wyżywienie oraz jest przyjazny osobom podróżującym z małymi dziećmi, niepełnosprawnym, a także chcącym przenocować z domowym pupilem. pokoje24 Rezerwacji noclegów w BEST WESTERN Hotel Portos można dokonać na stronie internetowej www.bwportos.pl. Doskonała lokalizacja hotelu pozwoli spędzić udany urlop oraz zapewni wygodny dojazd nie tylko do miejsca organizacji koncertu, ale także ciekawych zabytków i atrakcji turystycznych Warszawy m.in.: Łazienek Królewskich, Ujazdowa, Wilanowa, Stadionu Narodowego, Zamku Królewskiego czy Centrum Nauki Kopernik. Do Teatru Capitol dotrzemy z BEST WESTERN Hotel Portos trzema trasami:

  • Jana III Sobieskiego i Marszałkowską - dystans do pokonania 7 km, czas przejazdu 12 minut
  • Jana III Sobieskiego - dystans do pokonania 7 km, czas przejazdu 12 minut
  • Czerniakowską - dystans do pokonania 9 km, czas przejazdu 13 minut

W wybranym przez nas kierunku kursuje także komunikacja miejska – przystanek znajduje się tuż obok hotelu i zapewnia wygodny dojazd do każdego miejsca w Warszawie.