Powrót

V Konferencja SPK „Jak porażkę przekuć w sukces”

12
10/14

Mamy zaszczyt zaprosić na konferencję Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, która odbędzie się już 22 października w warszawskim Centrum Olimpijskim. Bilety w cenie 165 zł (kawa oraz lunch wliczone w cenę biletu).

Temat przewodni konferencji, czyli "JAK PORAŻKĘ PRZEKUĆ W SUKCES" na pewno zainteresuje wszystkie przedsiębiorcze kobiety, które szukają inspiracji, nie boją się wyzwań oraz potrafią niepowodzenie przyjąć z podniesionym czołem wyciągając przy okazji wnioski będące fundamentem przyszłego sukcesu. W programie konferencji liczne wykłady oraz spotkania m.in.:

  • Panel "Jak porażkę przekuć w sukces", wystąpią Mentorki Sieci Przedsiębiorczych Kobiet: Małgorzata Chechlińska z Grupy TRIP, Kinga Nowakowska z Capital Park, Aleksandra Nieściuszko i Katarzyna Pawlikowska z Garden of Words oraz Anna Walkowska z Homplex, prowadzenie Anna Maruszeczko, dziennikarka prasowa i telewizyjna, autorka cykli “Kobieta na zakręcie" i “Przełamując fale", redaktor naczelna nowego magazynu dla kobiet "Uroda życia"
  • Wystąpienie  gościa specjalnego konferencji - Marii Seweryn
  • “From zero to hero, czyli jak rozwinęłam małą firmę w międzynarodową korporację" Ewa Misiak, Work Service International, People Care
  •  "Wykorzystanie nowoczesnych aplikacji w prowadzeniu własnej firmy"

Cały program wydarzenia dostępny jest na stronie http://evenea.pl/imprezy/biznes-i-przedsiebiorczosc/warszawa/v-konferencja-spk-jak-porazke-przekuc-w-sukces-58845/ Rezerwacja noclegu w Warszawie pokoje27 Udział w wydarzeniu to doskonała okazja do bliższego poznania miasta oraz zwiedzania zabytków i zapoznania się z potencjałem biznesowym oraz turystycznym Warszawy. Wszystkim planującym dłuższy pobyt w polecamy rezerwację noclegów w BEST WESTERN Hotel Portos, który znajduje się w jednej z najpiękniejszych dzielnic miasta - na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 3). Hotel oferuje komfortowy wypoczynek w przystępnych cenach dla turystów indywidualnych oraz zapewnia kompleksową obsługę gości biznesowych m.in. z zakresu organizacji konferencji, eventów, warsztatów i szkoleń. Rezerwacji noclegu możemy dokonać na stronie hotelu www.bwportos.pl. Ogromnym atutem wypoczynku w BEST WESTERN Hotel Portos jest jego lokalizacja, która gwarantuje szybkie poruszanie się po Warszawie oraz łatwy dostęp do atrakcji turystycznych, lotniska i Dworca Centralnego. W odległości 220 metrów od hotelu znajduje sie przystanek komunikacji miejskiej, z którego szybko dojedziemy do miejsca wydarzenia. Jak dojechać do Centrum Olimpijskiego? Dojazd z hotelu do Centrum Olimpijskiego zajmuje jedynie 13 minut jazdy samochodem; dystans do pokonania – 10,6 km. Trasa wiedzie Wisłostradą i pozwala po drodze zwiedzić liczne atrakcje Warszawy m.in. Łazienki Królewskie, Ujazdów, Lodowisko Torwar, Centrum Nauki Kopernik oraz Stadion Narodowy. Warszawa urzeka urokiem, który na długo pozostaje w pamięci każdego odwiedzającego miasto. Korzystając z okazji i uczestnicząc w konferencji warto zatrzymać się tutaj na dłużej i skorzystać z licznych dodatkowych atrakcji w postaci możliwości udziału w ciekawych koncertach, spektaklach teatralnych czy wystawach, które pozwolą połączyć chęci rozwoju własnego biznesu ze spotkaniem z kulturą, sztuką oraz historią.