Powrót

VI Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe FLEET MARKET 2014

24
10/14

Mamy zaszczyt zaprosić na VI Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe FLEET MARKET 2014, które odbędą się już 18 listopada 2014 r. w Warszawie – Centrum Expo XXI, hala wystawiennicza n.1 (ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14).

Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe FLEET MARKET to jedna z najbardziej znanych i cenionych imprez tego typu nie tylko w skali Polski, ale całej Europy Środkowo – Wschodniej. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną m.in. nowości z branży motoryzacyjnej i flotowej adresowane do przedstawicieli biznesu. Na uczestników wydarzenia czekają liczne atrakcje oraz szereg najnowszych produktów firm działających w branży paliwowej, IT, motoryzacyjnej oraz szeroko pojętych finansach. Jak co roku wydarzeniu będzie towarzyszył motyw przewodni, który zdominuje wykłady i debaty odbywające się podczas imprezy. Tegoroczne FLEET MARKET 2014 zdominuje zagadnienie -„Auto w firmie – korzyści podatkowe”. Targi są doskonałą okazją do wymiany ważnych doświadczeń oraz nawiązywania nowych kontaktów wśród ludzi z branży. Przy okazji uczestnictwa w wydarzeniu będzie można wziąć udział w ciekawych wykładach o tematyce:

  • Ubezpieczenie aut firmowych
  • Serwisowanie aut firmowych
  • Auto w firmie – korzyści podatkowe

Na uczestników czekają także inne punkty programu m.in.: liczne konkursy oraz atrakcje dodatkowe z nagrodami. Dłuższy pobyt w Warszawie Wszystkich zainteresowanych udziałem w wydarzeniu zachęcamy do rezerwacji wygodnego i przystępnego cenowo noclegu w BEST WESTERN Hotel Portos, który posiada atrakcyjną ofertę dla gości sektora biznesowego. Szereg udogodnień w postaci m.in. możliwości urządzenia na terenie obiektu konferencji, szkolenia oraz kameralnego spotkania w interesach sprawia, że hotel stanowi doskonałe miejsce wypoczynku i jednocześnie sprzyja owocnej pracy. pokoje8 BEST WESTERN Hotel Portos zlokalizowany jest na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 3) skąd tylko kilka minut drogi dzieli nas do lotniska, Dworca Centralnego oraz wielu atrakcji miasta, w tym: Łazienek Królewskich, Ujazdowa, Belwederu czy Stadionu Narodowego będącego częstym miejscem organizacji szeregu ważnych wydarzeń biznesowych i kulturalnych. Rezerwacji noclegu można dokonać na stronie www.bwportos.pl. Dojazd z hotelu do Centrum Expo XXI Centrum Expo XXI oddalone jest od BEST WESTERN Hotel Portos o 8,9 km. Dojazd samochodem do miejsca wydarzenia zajmie nam około 16 minut (trasa Jana III Sobieskiego) – na miejsce dotrzemy także komunikacją miejską z przystanku zlokalizowanego w odległości 220 m od hotelu.