Powrót

WIHE Hospital 2014 - Międzynarodowe Targi Medyczne w Warszawie

27
09/14

Przedstawicieli branży medycznej zapraszamy na Międzynarodowe Targi Medyczne Warsaw International Healthcare Exhibition - WIHE Hospital 2014, które odbędą się w dniach 8-10 października 2014 roku na terenie warszawskiego Centrum EXPO XXI (ul. Prądzyńskiego12/14) – wstęp wolny.

Targi skierowane są do wszystkich przedstawicieli sektora medycznego i poświęcone zostaną prezentacji najnowszych osiągnięć w dziedzinie nauk medycznych. W programie wydarzenia stoiska prezentujące m.in.:

  • Meble i wyposażenie medyczne
  • Kompleksowe wyposażenie bloku operacyjnego
  • Materiały jednorazowego użytku
  • Rozwiązania IT w medycynie – telemedycyna
  • Sprzęt medyczny

Dla uczestników targów przygotowano także liczne konferencje w temacie:

  • „Optymalizacja Kosztów Działalności Leczniczej”
  • „Racjonalizacja wydatków na inwestycje w podmiotach leczniczych”
  • „Nowoczesne techniki w anestezjologii i intensywnej terapii” oraz ciekawe warsztaty i spotkania z ekspertami

Noclegi w Warszawie Uczestników wydarzenia zachęcamy do dłuższego pobytu w mieście i skorzystania z wypoczynku w BEST WESTERN Hotel Portos (ul. Mangalia 3), który oferuje przystępne ceny oraz szeroki zakres usług dodatkowych skierowanych do turystów biznesowych. pokoje9 Korzystna lokalizacja hotelu na warszawskim Mokotowie zapewnia łatwe poruszanie się po mieście oraz pozwala szybko dotrzeć do Centrum EXPO XXI. Rezerwacji noclegów możemy dokonać na stronie www.bwportos.pl/. Dojazd z hotelu do miejsca wydarzenia Z BEST WESTERN Hotel Portos do Centrum EXPO XXI dotrzemy trasą Jana III Sobieskiego – czas przejazdu ok. 16 minut, dystans do pokonania – 8,9 km. Na miejsce komfortowo dojedziemy także komunikacją miejską z przystanku oddalonego od hotelu o ok. 220 m. Pobyt w Warszawie jest idealną okazją do zwiedzania miasta, w którym ogrom zabytków łączy się z nowoczesną architekturą i licznymi atrakcjami turystycznymi. Wszystkim planującym udział w wydarzeniu polecamy zwiedzanie Łazienek Królewskich, Ujazdowa, Belwederu oraz innych ciekawych miejsc, które zlokalizowane są niedaleko hotelu i możemy je zobaczyć podczas dojazdu do Centrum EXPO XXI.