Powrót

Wykorzystanie Twittera w efektywnej komunikacji – warsztaty szkoleniowe w Warszawie

20
10/14

Przedstawiamy wyjątkową propozycję udziału w warsztatach szkoleniowych w Warszawie, które przybliżą zasady prowadzenia działań marketingowych z wykorzystaniem Twittera. Warsztaty odbędą się już 3 listopada 2014 roku, w godzinach 17:30 – 21:00 w Agora S.A. (ul. Czerska 8/10) – prowadzenie Artur Jabłoński; cena biletów: 249 – 349 zł.

Rola kontaktu z potencjalnym klientem za pomocą mediów społecznościowych zaczyna intrygować nie tylko przedsiębiorców od lat będących na rynku, ale także tych początkujących, którzy dopiero rozwijają własną działalność lub są studentami kierunków marketingowych. Dzięki warsztatom poznasz zasady korzystania z nieco mniej znanego, jednak dającego ogromny potencjał rozwoju i promocji firmy Twittera. Udział w wydarzeniu kierowany jest do wszystkich związanych zawodowo z reklamą i marketingiem, pracowników agencji oraz prywatnych użytkowników, którzy chcą wykorzystać Twittera do własnych celów reklamowych i komunikacyjnych. W programie warsztatów uwzględniono m.in.:

  • Zagadnienia podstawowe związane z zakładaniem konta na Twitterze
  • Omówienie potencjału korzystania z Twittera
  • Łączenie działań offline i online
  • Zagadnienia związane z kierunkiem wykorzystania portalu – newsy, kontakty towarzyskie, reklama, kontakt z klientem

Wszyscy zainteresowani szerokim poznaniem zasad korzystania z Twittera podczas szkolenia zdobędą wiedzę m.in. z zakresu:

  • Potencjału polskich marek
  • Najczęstszych błędów popełnianych przez właścicieli marek
  • Rodzajów kont firmowych na Twitterze
  • Dodatkowych usług m.in. narzędzi monitorowania efektów oraz prowadzenia komunikacji

Wyjątkowo szeroka tematyka wykładów pozwoli zapoznać się z niezwykle bogatym potencjałem mediów społecznościowych w aspekcie kreowania wizerunku własnej marki, jak również zachęci do dalszego rozwoju w tym zakresie. Hotel w Warszawie Udział w warsztatach szkoleniowych może być wyjątkową okazją do dokładnego zwiedzenia miasta. Zanim weźmiemy udział w wydarzeniu warto skorzystać ze spędzenia weekendu w Warszawie i poznania wszystkich dostępnych tutaj atrakcji. pokoje24 Wszystkim szukającym wygodnych noclegów w Warszawie polecamy rezerwację terminu wypoczynku w BEST WESTERN Hotel Portos, który znajduje się na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 3). Obiekt dysponuje 225 pokojami dopasowanymi do wymagań zwykłych turystów oraz gości klasy biznes, zapewnia wyjątkowo korzystne ceny, a także szereg usług dodatkowych np. z zakresu organizacji konferencji czy innych spotkań w interesach. Wyjątkowo dogodna lokalizacja hotelu pozwala szybko dotrzeć do miejsca wydarzenia oraz ciekawych miejsc w Warszawie. Dojazd z hotelu do Agora S.A. Droga z hotelu do miejsca organizacji szkolenia zajmie nam jedynie 6 minut jazdy samochodem – trasa Jana III Sobieskiego oraz Chełmska – dystans do pokonania – 2,8 km. Niedaleko BEST WESTERN Hotel Portos zlokalizowane są liczne atrakcje turystyczne m.in. Łazienki Królewskie, Ujazdów, Wilanów i Belweder oraz strategiczne punkty komunikacyjne m.in. Dworzec Centralny i lotnisko, co warto wziąć pod uwagę podczas wyboru miejsca noclegu w Warszawie. Pobyt w BEST WESTERN Hotel Portos to gwarancja udanego wypoczynku w mieście oraz zawsze atrakcyjne ceny, które trafią w gusta każdego turysty. Szybkiej rezerwacji noclegu przez Internet dokonasz na stronie hotelu www.bwportos.pl.