Powrót

Zdobyliśmy Certyfikat Jakości 2016 portalu TripAdvisor!

09
06/16

Doskonała informacja dotarła do nas z serwisu turystycznego TripAdvisor. Otrzymaliśmy bardzo cenne wyróżnienie, którym może pochwalić się niewiele hoteli w Polsce!

Zanim jednak napiszemy o samym certyfikacie, poświęćmy kilka słów samemu portalowi. Czym jest TripAdvisor? To największa na świecie strona turystyczna umożliwiająca podróżnym zaplanowanie podróży. W serwisie każdego miesiąca loguje się blisko 340 milionów użytkowników. Co minutę na portalu publikowanych jest blisko 200 nowych materiałów.

Certyfikaty Jakości TripAdvisor rozdano już po raz szósty. Otrzymują je wyłącznie te firmy z branży hotelarskiej, które przez okres ubiegłego roku otrzymały pochlebne recenzje na stronie serwisu. Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie jakości, aktualności i liczby recenzji przesłanych na stronę TripAdvisor w ciągu 12 miesięcy. Certyfikat mogą dostać te obiekty, które w rankingu gwiazdkowym serwisu utrzymają przez rok co najmniej cztery gwiazdki.
Jakie znaczenie ma to wyróżnienie dla takiego hotelu jak nasz? Bardzo duże! Według wyliczeń TripAdvisora, aż 85% podróżnych chętniej dokonuje rezerwacji w hotelu, który zdobywa nagrody przyznawane przez portal. To bardzo ważne, zważywszy na fakt, że w serwisie znajduje się blisko 6,5 miliona obiektów zakwaterowania, restauracji i atrakcji i czasem trudno się wśród nich wyróżnić.

Na koniec pragniemy zaznaczyć, że jesteśmy bardzo dumni z naszego personelu. To dzięki ciężkiej pracy, profesjonalizmowi i zaangażowaniu wszystkich naszych pracowników udało nam się osiągnąć ten sukces :). Nie pozostaje nic innego, jak tylko podtrzymać świetną passę i za rok ponownie odebrać Certyfikat Jakości TripAdvisor! Taki mamy cel!