Powrót

Aplikacja mobilna Best Western To Go

31
07/17

Cenisz sobie wygodę i szybkość przy dokonywaniu rezerwacji? Sprawdź, dlaczego warto wybrać aplikację mobilną Best Western To Go.

Popularność aplikacji mobilnych instalowanych w smartfonach i iPhone'ach wciąż rośnie. Już dziś liczby robią wrażenie. Czy wiecie, że w 2016 na całym świecie liczba pobrań wszystkich aplikacji ze sklepów App Store oraz Google Play wyniosła 90 miliardów? W sumie spędziliśmy w nich 900 miliardów godzin.
Nic więc dziwnego, że wiele firm świadczących swoje usługi nie tylko dba o to, by ich strony internetowe były responsywne i wyglądały dobrze na telefonach, ale również chce mieć własne aplikacje mobilne. Nie inaczej jest z siecią hotelową Best Western, której aplikację Best Western To Go chcielibyśmy Wam dzisiaj zaprezentować.

Best Western To Go to prosta, przejrzysta aplikacja, dzięki której zyskujecie świetne narzędzie do dokonywania i zarządzania rezerwacją. Ponadto macie gwarancję, że cena za wybrany pokój będzie tą najniższą dostępną.
Najważniejszą zaletą aplikacji jest oczywiście możliwość łatwego wyszukiwania hoteli Best Western na całym świecie. Prześledźmy funkcje aplikacji na podstawie wyszukania naszego Best Western Hotel Portos.

 

Dzięki wsparciu technologii GPS, istnieje możliwość wyświetlenia hoteli znajdujących się najbliżej naszego położenia. Sam system wyboru preferencji dotyczących pokoi jest niezwykle czytelny i przyjazny.

Po wybraniu konkretnego hotelu, widzimy czytelną kartę z podstawowymi danymi, numerem kontaktowym oraz wskazówkami dojazdu. Na karcie hotelu znajduje się również odnośnik do recenzji najpopularniejszego serwisu opinii na świecie, czyli TripAdvisor.com.

W aplikacji znajdziemy również wykaz istotnych miejsc i atrakcji zlokalizowanych najbliżej hotelu. Wśród nich dworce, centra handlowe, miejsca sprzyjające rekreacji, firmy oraz placówki edukacyjne.

Oprócz wyszukiwania i dokonywania rezerwacji, Best Western To Go gwarantuje również możliwość zarządzania rezerwacją. Możemy sprawdzić naszą rezerwację podając swoje dane, lub jeśli mamy kartę klubu Best Western Rewards, możemy ją podpiąć w aplikacji i w ten sposób zarządzać naszą rezerwacją.

Podpięcie karty Best Western Rewards w aplikacji nie tylko daje dostęp do zarządzania rezerwacją, ale również pozwala sprawdzić nasze wyniki w programie i czyni z naszego telefonu wirtualną kartę członkowską.

Podsumujmy najważniejsze korzyści płynące z instalacji aplikacji Best Western To Go:

-Możliwość wyszukania i rezerwacji we wszystkich hotelach Best Western na świecie,
-Możliwość wygodnego zarządzania rezerwacją,
-Możliwość weryfikacji opinii o hotelu oraz lokalizacji najbliżej położonych istotnych miejsc,
-Możliwość podpięcia karty programu Best Western Rewards

Best Western To Go możecie pobrać:
Dla telefonów Apple'a TUTAJ,
Dla telefonów z Androidem TUTAJ.