Powrót

Atrakcyjny wrzesień w Warszawie

19
08/15

Martwicie się, że wakacje dobiegają już końca, a Wy nie zdążyliście odwiedzić jeszcze Warszawy? Nic straconego, schyłek sierpnia nie oznacza wcale, że w Stolicy kończy się sezon na imprezy plenerowe.

Co Was czeka, jeśli przyjedziecie do Stolicy we wrześniu? Wybraliśmy dla Was trzy ciekawe wydarzenia. Z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

04.09.2015, Plac Defilad: Super Warszawa - koncert na Placu Defilad
"Super Warszawa" to koncert, który odbędzie się w ramach festiwalu "Warszawa jest Trendy". Na scenie głównej, która specjalnie na tę okazję stanie na pl. Defilad zagrają gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej.

Z pewnością najbardziej wyczekiwaną artystką wieczoru będzie święcąca triumfy Jessie Ware. Brytyjska artystka z pewnością bardzo lubi nasz kraj, ponieważ wrześniowy koncert będzie już kolejnym występem w Polsce. Popularność Jessie przyniósł debiutancki album "Devotion" na którym znalazł się m.in. przebój "Wildest Moments".Oprócz Jessie Ware, na scenie zobaczymy i usłyszymy również chłopaków z LemOn. Zespołu, który w ciągu trzech lat działalności stworzył aż siedem wielkich przebojów, zdobył dwie platynowe płyty i niezliczoną ilość innych nagród. Obok LemOn na scenie pojawią się również zespoły Afromental i Curly Heads.

05.09.2015, Stadion PGE Narodowy: II Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne
6000 sztuk ładunków wybuchowych, 25 kilometrów kabli przygotowanych na połączenia pirotechniczne, 500 osób pracujących nad przygotowaniem pokazów. To wszystko czeka na tych, którzy pojawią się 5 września na PGE Narodowym. To właśnie tam odbędą się II Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne.Pierwsza edycja imprezy odbyła się w Katowicach i przyciągnęła 25 000 uczestników. W pokazie wezmą udział najlepsze zespoły wykonawcze, których członkowie są laureatami najbardziej prestiżowych konkursów pirotechnicznych na świecie. Na widzów czekają aż cztery spektakle podczas których ferie fajerwerków będą zsynchronizowane z muzyką. Ponadto na stadionie odbędą się występy, konkursy. Organizator udostępni również strefę rozrywki dla najmłodszych.

Bilety i dodatkowe informacje: http://international-fireworks.com/#home

12.09.2015, Bulwar Jana Karskiego: Święto Wisły
Ósma edycja Święta Wisły odbędzie się pod hasłem "Święto Wisły pełne gwiazd". Na wodzie odbędzie się nocna parada jednostek pływających, podczas której zgromadzonej na bulwarze publiczności, zaprezentują się fantazyjnie oświetlone statki, łodzie, promy i kajaki.Podczas święta będzie można posłuchać opowieści Waldemara Heflicha, dziennikarza i wielkiego pasjonata żeglarstwa, który opowie po wiśle. Z kolei Karol Wójcicki z Centrum Nauki Kopernik opowie o nieboskłonie widocznym nad rzeką.

Wstępem do "Gwiaździstej Parady" statków będzie specjalny pokaz w Multimedialnym Parku Fontann na Podzamczu. Spektakl "Światła Wody" to przepiękne połączenie światła, muzyki i wody. Tegoroczne "Święto Wisły" zwieńczy pokaz akrobacji flyboardowych.

Przedłużamy dla Was ofertę "LATO20"
Na koniec kilka słów na temat naszej letniej oferty, która pierwotnie miała zakończyć się 31 sierpnia. Pomyśleliśmy, że przedłużymy ją dla wszystkich, którzy jeszcze w te wakacje nie mieli okazji odwiedzić Stolicy. Teraz rezerwacji internetowych w niższych cenach, w BEST WESTERN Hotel Portos***możecie dokonywać aż do 13 września. Wystarczy wpisać w naszym systemie kod promocyjny LATO20.

Zapraszamy!