Powrót

“Business. How it's made?” - Najlepsze inspiracje w biznesie

13
12/14

Warsztaty szkoleniowe “Business. How it 's made?” Najlepsze inspiracje w biznesie odbędą się już 31 grudnia 2014 roku w Warszawie. Szkolenie kierowane jest do przedstawicieli sektora biznes i przedsiębiorczości oraz zapewni dostęp do niezbędnej wiedzy dotyczącej strategii biznesowych i marketingowych.

Warsztaty szkoleniowe organizowane w Warszawie bazować będą na wiadomościach zebranych podczas coachingów, prowadzonych z managerami największych polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. W programie szkolenia znalazło się m.in. miejsce do prezentacji najczęściej popełnianych przez przedsiębiorców błędów oraz ujawnienia mitów na temat współczesnego biznesu. Szkolenie w formule OneDayTraining pozwoli szybko zyskać kompleksową wiedzę z zakresu m.in. najbardziej niezmiennych praw rynku i marketingu oraz socjologicznych i konsumpcyjnych teorii motywacji konsumenckich, jak również odpowie na pytania:

  • Kto i po co wymyślił marketing?
  • Czym naprawdę jest marka?
  • Jaki jest współczesny klient?
  • Czym naprawdę jest konkurencja?
  • Jak powstały marki marzeń?
  • Jak skutecznie zamienić markę na pieniądze?
  • Po co nam satysfakcja i lojalność klienta?

Zyskana podczas szkolenia wiedza stanie się podstawą udanego rozwoju własnego przedsiębiorstwa oraz pozwoli uniknąć wielu błędów, które wydają się oczywiste, jednak często są popełniane nie tylko przez początkujących biznesmenów. Pobyt w Warszawie Planując udział w warsztatach szkoleniowych warto poświecić więcej czasu na pobyt w mieście i skorzystać z dostępnych tutaj atrakcji, zwłaszcza w tak wyjątkowym dniu, jakim jest Sylwester. Wszystkim zdecydowanym na dłuższy pobyt polecamy noclegi w BEST WESTERN Hotel Portos, który idealnie zaspokaja potrzeby wszystkich turystów oraz zapewnia tani i komfortowy wypoczynek w centrum miasta. Hotel znajduje się na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 3), co dodatkowo wpływa na jakość pobytu i znacznie usprawnia poruszanie się po mieście w celu dotarcia do najciekawszych zabytków oraz ważnych punktów komunikacyjnych. pokoje27 Dzięki różnorodnej ofercie oddającej do dyspozycji gości 228 pokoi w standardzie LUX, PREMIUM LUX, STUDIO oraz STUDIO LUX, licznym usługom dodatkowym oraz rozbudowanemu zapleczu konferencyjnemu hotel zapewnia wygodny wypoczynek oraz warunki do owocnej pracy dla wszystkich Klientów podróżujących w interesach i szukających miejsca, gdzie można dodatkowo zorganizować szkolenie, warsztaty lub konferencję w większym gronie. Szczegółowa oferta hotelu znajduje się na stronie internetowej www.bwportos.pl. Pobyt w Warszawie na pewno będzie udany i pozwoli zakończyć rok nie tylko szampańską zabawą, ale także zyskaniem wartościowej wiedzy, która przyda się w dalszym planowaniu strategii biznesowych i rozwoju własnej działalności oraz przełoży się na realne zyski finansowe w przyszłości.