Powrót

Orientalny Bazar Świąteczny

01
12/17

Jeśli szukacie odmiany dla klasycznych jarmarków świątecznych, koniecznie odwiedźcie 9 grudnia warszawskie Muzeum Azji i Pacyfiku.

Już po raz czwarty to niezwykłe miejsce, w którym krzyżują się kultury z dalekiej Azji i Pacyfiku, zaprasza na Orientalny Bazar świąteczny. Podczas tego wydarzenia będziecie mogli poznać smaki, zapachy i kolory Orientu. Sprzedawcy zaprezentują produkty z krajów takich jak Indie, Chiny, Tajlandia, Liban, Turcja, Iran, Afganistan i Palestyna. Wśród przedmiotów coś dla siebie znajdą zarówno wielbiciele orientalnej biżuterii, jak i miłośnicy niezwykłych strojów i kuchni. Nie zabraknie przypraw, zielonych i czarnych herbat oraz azjatyckich kosmetyków. Bazar Świąteczny to doskonałe miejsce, by nabyć świąteczne upominki dla wielbicieli rzeczy z dalekiego Orientu.

Muzeum na ten dzień przygotowało również szereg wykładów, podczas których uczestnicy dowiedzą się o tradycjach świątecznych i noworocznych w różnych zakątkach świata. Ponadto będą również konkursy, w których będzie można wygrać cenne nagrody. Muzeum Azji i Pacyfiku zaprasza na wydarzenie 9 grudnia w godzinach od 11 do 20. Wstęp jest bezpłatny. Muzeum mieści się
przy ulicy Solec 24.