Powrót

ESTHETIC SHOW - nowe wydarzenie targowo-konferencyjne w Warszawie

12
11/14

Przedstawicieli branży usług kosmetycznych, beauty oraz spa & wellness zachęcamy do wzięcia udziału w nowym wydarzeniu - ESTHETIC SHOW, które odbędzie się już w dniach 22 – 23 listopada 2014 w warszawskim Centrum Wystawienniczo – Konferencyjnym Expo XXI (ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14).

Impreza będzie miała charakter targowo – konferencyjny i nie zabraknie podczas jej trwania wrażeń związanych z częścią wystawową, która zaprezentuje najnowsze propozycje producentów sektora oraz części merytorycznej, która przewiduje liczne konferencje i wykłady. Podczas wydarzenia liczyć możemy na szereg okazji do wartościowych i owocnych w nowe propozycje spotkań biznesowych, które być może staną się początkiem naszego sukcesu na rynku. W programie ESTHETIC SHOW m.in.:

  • kongres rozwiązań biznesowych dla beauty & spa
  • kongres spa & wellness
  • kongres kosmetyczny
  • kongres medycyny estetycznej
  • bezpłatne porady prawne i eksperckie z zakresu m.in.: architektury wnętrz, promocji, marketingu, wyposażenia salonów i gabinetów kosmetycznych
  • Liczne wydarzenia towarzyszące m.in.: mistrzostwa zdobienia paznokci (żel i akryl),
  •  mistrzostwa fotografii o tematyce kosmetycznej & Spa, mistrzostwa makijażu

Impreza dedykowana jest tylko dla profesjonalistów i zainteresowanych rozpoczęciem biznesu w sektorze Spa, beauty oraz wellness. Bilety na wydarzenie w cenie: 20 – 210 zł. Udział w imprezie gwarantuje dogodne warunki do przeprowadzenia spotkań biznesowych w specjalnie wydzielonej strefie VIP. Noclegi w Warszawie Wszystkich biorących udział w wydarzeniu zachęcamy do rezerwacji komfortowych noclegów w BEST WESTERN Hotel Portos, który oferuje szczególnie bogaty pakiet pobytu oraz usług dodatkowych dla turystów biznesowych. Hotel zapewnia m.in. możliwość wynajęcia doskonale wyposażonych sal konferencyjnych oraz warsztatowych, jak również atmosferę sprzyjającą wypoczynkowi i owocnej pracy. pokoje27 BEST WESTERN Hotel Portos zlokalizowany jest na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 3), dzięki czemu szybko dotrzemy na miejsce imprezy oraz skorzystamy z większości ciekawych atrakcji stolicy. Rezerwacja noclegów w hotelu oraz szczegółowa oferta na stronie internetowej www.bwportos.pl. Lokalizacja Centrum Expo XXI Centrum Expo XXI oddalone jest od hotelu o 9, 2 km. Dystans ten pokonamy samochodem w około 16 minut. Na miejsce można także dojechać wybierając komunikację miejską – przystanek znajduje się niedaleko hotelu. Warszawa to jedno z niewielu miast, które łączą w sobie wyjątkowo bogatą ofertę imprez i eventów biznesowych oraz liczne atrakcje turystyczne. Będąc w mieście nie można pominąć zwiedzania, do którego serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników targów.