Powrót

RED BULL MUSIC ACADEMY

23
05/14

Zapraszamy wszystkich na wielkie święto muzyki do Warszawy – już niedługo rusza Red Bull Music Academy. Ta wyjątkowa impreza odbędzie się w dniach 6-7 czerwca 2014 roku, a większość koncertów będzie miała miejsce w Pałacu Kultury i Nauki (Plac Defilad 1).

Wydarzanie na skalę światową - festiwal od lat odwiedza różnorodne miasta i prezentuje najświeższe odkrycia sceny muzycznej oraz kształtuje trendy w szeroko pojętej muzyce współczesnej. Podczas Red Bull Music Academy nie zabraknie ciekawych koncertów i niesamowitych popisów zespołowych, instrumentalnych oraz wokalnych. Festiwal otworzy występ wybitnego pianisty Hauschki, który odbędzie się w Muzycznym Studio Polskiego Radio im. Agnieszki Osieckiej o godz. 20:05 – transmisja ma antenie radiowej Trójki. To, jakim festiwal jest wydarzeniem najlepiej oddaje jego popularność. Wędrując po różnych krajach zdobywa rzesze lojalnych wielbicieli, którzy podążają za nim i odkrywają nie tylko muzykę, ale także uroki kolejnych miejsc. Tym bardziej warto zaszczycić wydarzenie swoją obecnością – wyjątkowy prestiż festiwalu powoduje, że będzie naprawdę co wspominać. Na scenie zespoły z Polski i ze świata, zobaczymy m.in.:

  • Brodka Xs
  • Danny Brown
  • Pink Freud Plays Autechre
  • Kamp!

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie http://www.redbull.com/pl/pl/music/events/1331640232161/red-bull-music-academy-weekender-warsaw/program Jeszcze raz zapraszamy na tą wyjątkową imprezę muzyczną, która sprawi, że Warszawa stanie się na chwilę światową stolicą doskonałej muzyki i świetnej zabawy! Cena biletów: karnet całodniowy – 59 zł, bilet jednorazowy – 39 zł