Powrót

Spotkanie z Jazzem Tradycyjnym w Klubie Jazzowym „Szósta Po Południu”

06
12/14

Zachęcamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu muzycznym organizowanym przez Studio Inicjatyw Twórczych. Już 21 grudnia 2014 roku, o godzinie 19.30 w Klubie Jazzowym „Szósta Po Południu” (ul. Szpitalna 5) w Warszawie odbędzie się koncert grupy The Warsaw Dixielanders. Cena biletów: 10 zł.

Świąteczne Spotkanie z Jazzem Tradycyjnym to jedyna w swoim rodzaju okazja do spotkania z muzyką jazzową w takiej odsłonie. Podczas koncertu usłyszymy wyjątkowe standardy z Nowego Orleanu i Chicago oraz polskie utwory początków lat 90 – tych XX wieku. Moc wrażeń zapewni nam doskonałe wykonie największych szlagierów przez zespół The Warsaw Dixielanders prezentujący styl dawnego, nowoorleańskiego jazzu pełnego magii oraz specyficznej ekspresji. Jazz zachwyca nie tylko prawdziwych pasjonatów tego gatunku, ale trafia także w mniej wysublimowane gusta muzyczne i zapewnia doskonałą zabawę dla szerokiego grona odbiorców. Spotkanie z absolutną klasyką w zawodowym wykonaniu przekona do piękna tego gatunku każdego uczestnika koncertu i zachęci do dalszej podróży muzycznej poznaną dopiero ścieżką. Świąteczne atrakcje Warszawy Udział w koncercie to doskonała okazja do skorzystania także z innych ciekawych wydarzeń kulturalnych w stolicy oraz rozkoszowania się nadchodzącym Bożym Narodzeniem w pięknym otoczeniu. Warszawa jest już gotowa na wielkie świętowanie, zachwyca dekoracjami oraz oferuje wiele ciekawych form spędzania czasu dla każdej grupy wiekowej, dlatego dłuższy pobyt w mieście na pewno nie będzie nudny. Liczne imprezy kulturalne, kiermasze, świąteczne jarmarki oraz propozycje dla aktywnych turystów pozwolą w pełni wykorzystać wolny czas, cieszyć się bliskością przepięknych zabytków oraz zasmakować w magicznej atmosferze miasta. Noclegi w Warszawie Wszystkim szukającym wygodnych noclegów polecamy BEST WESTERN Hotel Portos (ul. Mangalia 3), który trafi w gusta zwykłych turystów oraz gości podróżujących w interesach. Przystępne ceny, liczne usługi dodatkowe, darmowy Internet w każdym pokoju oraz smaczne wyżywienie to tylko nieliczne z atutów hotelu. BEST WESTERN Hotel Portos zapewnia nam także łatwy dojazd do większości atrakcji miasta, ułatwia poruszanie się pomiędzy ważnymi punktami komunikacyjnymi oraz pozwala wypocząć w niemal rodzinnej atmosferze i cieszyć się pięknem mokotowskich terenów spacerowych. pokoje27 Pobyt w BEST WESTERN Hotel Portos to również propozycja dla gości sektora biznes, którzy chcą skorzystać z doskonale wyposażonego zaplecza konferencyjnego i urządzić w miejscu swojego wypoczynku spotkanie w interesach. Rezerwacji noclegów w hotelu można dokonać na stronie internetowej www.bwportos.pl. Dojazd z hotelu do Klubu Jazzowego „Szósta Po Południu” Na koncert dotrzemy z hotelu trzema trasami:

  • Jana III Sobieskiego i Belwederską – czas przejazdu około 11 minut; dystans do pokonania 5, 8 km
  • Jana III Sobieskiego i Marszałkowską - czas przejazdu 13 minut; dystans do pokonania 6, 1 km
  • Czerniakowską - czas przejazdu 11 minut; dystans do pokonania 7, 7 km

Poruszanie się po Warszawie wszystkim turystom niezmotoryzowanym ułatwi usytuowany obok hotelu przystanek komunikacji miejskiej.