Powrót

Strefa Ciszy w Łazienkach Królewskich

17
06/15

Czy można sobie wyobrazić lepsze miejsce na taki festiwal niż Łazienki Królewskie? Już 21 czerwca rozpocznie się Strefa Ciszy Royal Łazienki Music Festival.

Nie zawiodą się z pewnością Ci, którzy nie potrzebują olbrzymich scen, laserów i potężnego nagłośnienia. Tutaj koncerty będą się odbywały w przepięknych zakątkach rezydencji króla Stanisława Augusta. Słuchacze będą mogli wygodnie rozsiąść się na trawie i wraz z rodziną i przyjaciółmi oddać się muzyce klasycznej, jazzowej i tradycyjnej.


Organizatorzy przewidzieli ponad 150 koncertów, których będzie można wysłuchać od 21 czerwca aż do 26 lipca. Zagrają wybitni artyści zarówno z Polski jak i z zagranicy. Oprócz koncertów w programie festiwalu nie zabraknie happeningów muzycznych i wydarzeń skierowanych do najmłodszych.

Festiwal rozpocznie się w dniu Międzynarodowego Święta Muzyki. Tego samego dnia zagraniczni partnerzy Łazienek Królewskich we Francji, Rosji, Niemczech i Chinach będą celebrować to wydarzenie, serwując odwiedzającym koncerty w plenerze.

Zachęcamy do odwiedzenia festiwalu, zwłaszcza, że odległość Łazienek Królewskich od BEST WESTERN Hotel Portos*** to jedynie niecałe 4 kilometry.

Info:
Co: Strefa Ciszy Royal Łazienki Music Festival
Gdzie: Łazienki Królewskie
Kiedy: 21 czerwca - 26 lipca
Za ile: wstęp wolny