Powrót

ŚWIATOWY KONGRES ASSISTEJ 2014

06
05/14

Wszystkich zafascynowanych sztuką teatralną, a zwłaszcza najmłodszych widzów zapraszamy na Światowy Kongres ASSISTEJ 2014, który odbędzie się w Warszawie. Jest to wydarzenie cykliczne odbywające się raz na 3 lata w różnych krajach. Impreza odbędzie się w dniach 23-31 maja 2014 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie (Plac Defilad 1).

Wydarzenie jest jedyną tego typu imprezą w Polsce, a jej cel to popularyzacja teatru wśród najmłodszych widzów oraz pokazywanie, że tak naprawdę teatr nie ma granic i podąża za gustami i oczekiwaniami widowni. W programie imprezy m.in.:

·         Festiwal Korczak

·         Liczne spektakle polskie i zagraniczne

·         Warsztaty i seminaria

·         Zjawiska Teatralne

Udział w pokazowych spektaklach to okazja do obcowania ze sztuką oraz przekonania najmłodszych widzów, że teatr to nowoczesne narzędzie przekazujące ważne wartości, promujące tolerancję oraz ukazujące rzeczywistość w innym i niezwykle ciekawym wymiarze. Biorąc udział w wydarzeniu skosztujemy kultury, pokażemy najmłodszym inną i ciekawą drogę wyrazu artystycznego, która być może będzie początkiem poszukiwania i odkrywania kultury mniej masowej, jednak nadal w atrakcyjnym dla młodego człowieka wymiarze.

Cena biletów: 20 - 50 zł, występy plenerowe – wstęp wolny