Powrót

TT WARSAW 2014 - Międzynarodowe Targi Turystyczne

08
11/14

TT WARSAW 2014 - Międzynarodowe Targi Turystyczne odbędą się w dniach 27 – 29 listopada w Centrum Targowo – Kongresowym MT Polska w Warszawie ( ul. Marsa 56/62). Udział w wydarzeniu to niebywała okazja do zapoznania się z najnowszą ofertą turystyczną oraz zaplanowania wakacyjnego wyjazdu.

Międzynarodowe Targi Turystyczne będą składać się z dwóch części: 27 listopada to dzień przeznaczony dla przedstawicieli branży turystycznej, natomiast 28 i 29 listopada z oferty targowej będą mogli skorzystać zwiedzający. Ceny biletów na wydarzenie:

  • Bilet dla klientów branżowych bez wcześniejszej rejestracji – 50 zł
  • Bilet dla przedstawiciela branży po rejestracji – 10 zł
  • Bilety dla zwiedzających: normalny – 10 zł, ulgowy (uczniowie i studenci) – 6 zł

Różnorodna i skierowana do szerokiego grona odbiorców tematyka targów opiera się przede wszystkim na nawiązywaniu kontaktów biznesowych pomiędzy przedstawicielami polskich i zagranicznych przedsiębiorstw z branży oraz promocji polski, jako kraju o niebywałym potencjale turystycznym, który ma szanse zaistnieć na arenie międzynarodowej. Dzięki wydarzeniu zarówno przedstawiciele branży, jak i odbiorcy usług mają łatwy dostęp do najnowszych ofert turystycznych, co sprzyja udanej współpracy oraz nawiązywaniu kontaktów biznesowych. Dla zwiedzających targi przygotowano różnorodną ofertę turystyczną będącą doskonałą inspiracją podczas planowania przyszłorocznych wyjazdów. W ofercie wystawców znajdziemy także wyjazdy świąteczne, sylwestrowe i feryjne, które pozwolą szybko zaplanować korzystny cenowo wypoczynek. Noclegi w Warszawie Udział w wydarzeniu to także doskonała okazja do zwiedzania miasta i zapoznania się z potencjałem turystycznym Warszawy. Na zwiedzających czekają tutaj liczne zabytki, ciekawe atrakcje i wiele możliwości aktywnego wypoczynku. Szukając hotelu w Warszawie na czas pobytu w mieście warto skorzystać z oferty BEST WESTERN Hotel Portos, który znajduje się na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 3) i oferuje nie tylko korzystne cenowo noclegi, ale także wyjątkowo szybkie poruszanie się po mieście. pokoje27 Hotel usytuowany jest przy Trakcie Królewskim, dzięki czemu szybko zwiedzimy najciekawsze obiekty Warszawy m.in. Łazienki Królewskie, Zamek Królewski oraz Wilanów – w listopadzie wstęp do tych zabytków jest darmowy. W niedalekiej odległości od hotelu znajduje się także Stadion Narodowy, Lotnisko Chopina, Dworzec Centralny oraz Centrum Targowo – Kongresowe MT Polska, w którym odbywać się będą targi. Szybkiej rezerwacji noclegu możemy dokonać na stronie hotelu www.bwportos.pl. Jak dojechać do Centrum Targowo – Kongresowego MT Polska? Najkrótsza droga do miejsca wydarzenia wiedzie z hotelu trasą DK2/E30 – czas przejazdu samochodem około 10 minut; dystans do pokonania – 9, 7 km. Szukając alternatywnego środka transportu możemy wybrać autobus komunikacji miejskiej – przystanek znajduje się obok BEST WESTERN Hotel Portos.