Powrót

World Hotel 2014 – VII Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych

12
08/14

Przedstawicieli branży hotelarskiej zapraszamy na prestiżowe spotkanie biznesowe w ramach World Hotel 2014. VII Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych odbędą się w dniach 17-19 września 2014 roku w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska (ul. Marsa 56c). Targi WorldHotel to jedyne tego typu wydarzenie pozwalające w pełni poznać najnowsze propozycje dla obiektów noclegowych w różnorodnym standardzie. Dzięki ukierunkowaniu tematyki wydarzenia tylko i wyłącznie na przedstawicieli branży hotelarskiej, możliwe jest precyzyjne zapoznanie się z ofertą oraz nawiązanie szeregu kontaktów pozwalających udoskonalić własny biznes i poszerzyć prowadzoną działalność związaną z branżą. W programie tegorocznej edycji Targów World Hotel 2014 m.in.:

  • Warsztaty "Hotel w Internecie – nowoczesne kanały komunikacji i sprzedaży online"
  • "Zarządzanie finansami w hotelu" cykl wykładów organizowanych przez Projekt Hotel Sp. z o.o.
  • Konferencja „ Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4. Dostępność obiektów hotelarskich dla osób z niepełnosprawnościami – rozwiązania architektoniczne i techniczne”
  • Szkolenie "Efektywne inwestowanie w obiekt hotelowy" / "Promocja hotelu 2014 / 2015 – trendy i prognozy"
Na wszystkich uczestników wydarzenia czeka szereg wartościowych wiadomości oraz możliwość efektywnego ich wykorzystaniu w dążeniu do osiągnięcia sukcesu prowadzonej przez siebie jednostki hotelarskiej. Pobyt w Warszawie Aby pobyt w Warszawie przebiegał w miłej atmosferze zachęcamy do skorzystania z oferty noclegowej hotelu Portos oraz zapoznania się z jego propozycją dla Klientów chcących zorganizować spotkanie biznesowe lub konferencję na terenie Warszawy. Hotel Portos oferuje wygodny wypoczynek oraz miłą atmosferę pobytu, a jego korzystna lokalizacja na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 3a) pozwala na szybkie dotarcie do miejsca imprezy oraz komfortowe poznawanie wszystkich uroków Warszawy. Wyjątkowo przyjemna atmosfera wypoczynku, oferta dostosowana do różnych gości oraz świetna lokalizacja hotelu zachęcają do zatrzymania się w nim na dłużej i zapoznania się z całym potencjałem miasta zarówno w aspekcie biznesowym, jak i turystycznym. Dojazd z hotelu Portos do Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska Do miejsca imprezy, czyli warszawskiego Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska usytuowanego na ul. Marsa 56c dotrzemy samochodem na dwa sposoby - krótszą trasą DK2, która liczy 9,7 km (czas przejazdu ok. 11 minut) lub dłuższą DK2 i ulicą Łysakowską o długości 12,1 km ( czas przejazdu – ok. 14 minut). Wybierając krótszą drogę z hotelu Portos musimy kierować się na północny - wschód w stronę ulicy Jana III Sobieskiego. Następnie skręcamy w lewo i dojeżdżamy do Alei Wincentego Witosa – trasa DK2. Podążając drogą DK2 skręcamy znowu w lewo i wjeżdżamy na  Trasę Siekierkowską - DW724, dalsza część drogi do miejsca imprezy prowadzi ulicą Marsa oraz Rekrucką. Stąd drogą o ograniczonym dostępie dotrzemy do celu naszej podróży. Do MT Polska dostaniemy także komunikacją miejską korzystając z autobusu linii 401 lub 148 – czas przejazdu ok. 30 minut ( w tym ok. 14 minut pieszo) oraz decydując się na dość długi, bo ponad 10 km spacer, który zajmie nam ok. 2 godziny.